Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem. Zostaniesz połączony z serwerem ...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam WSZYSTKICH !!! Mam taki problem. Dzisiaj stworzyłem swój własny serwer hamachi, lecz przy odpalaniu clienta pisze Zostaniesz polaczony z serwerem ...  Odrazu dodam ze zrobilem i moge takie rzeczy jak :

-PortMap włączony
-Navicat moge włączyc.
-Serwer włączony w VirtualBoxie i wystartowany na 1 channel.
-Strona zrobiona.
-Rooty podmieniony.
-Ip w serwerimfo zmienione na moje ip z hamachi z koncowka .100
-Launcher dodany.

Prosze o szybka pomoc !!! Za kazda podpowiedz like. Nie mowcie bezsensownych o tym zebym zmienil ip itp ...

Pozdrawiam :)

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Niech zgadnę pliki terenzo wszystko działało a po reboot masz zostaniesz połączony oraz navi przestało działać ?

 

Zrób krok po kroku wszystki i zadziała testowane 

 

 

A więc tak usuń serwer postaw od nowa i zrób wszystko według tych kroków i działa na 100% sam miałem ten problem i to pomogło 

 

 

Po pierwszym zalogowaniu do maszyny wpisz:

Pózniej standard etc/rc.d/netif restart

edytujesz sysinstall pod swoje dane

Po ustawieniu sysinstall,  to trzeba wpisać:

i to:
ma być podzielone tak:
Pózniej zapisujesz znów etc/rc.d/netif restart tym razem bez problemów zadziała    

 

POMOGŁEM DAJ +   :)

 

Pozdrawiam Enyomuse

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

Nie ja mam pliki Derin v2 :) Sprobuje twoj sposob i dam edita :)

@Edit ty dales sposob do Terenza plikow ;D

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Jak dobrze kojarzę to pliki derina są dość stare (nigdy ich nie pobierałem, ale czytałem tematy i trochę się orientuję) i korzystają z game 2089 dlatego musisz sprawdzić jaki pong ma game w Twoich plikach w game i zmienić na taki sam w bince. Wtedy zalogujesz się na serwer gdyż game 2089 sprawdza czy w bince jest ten sam pong i wtedy nas łączy.


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@Up moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z ta binka i game 2089??

 

Wejdź do ścieżki na SFTP swoich plików, np. /usr/home/mt2/share

Tam powinieneś mieć plik game

Skopiuj go na pulpit, otwórz go poprzez notepad ++ i znajdź tam


1234abcd5678efgh

Jeżeli taki pong znajduje się w game to musisz w pliku .exe (którym odpalasz metka) zmienić na taki sam. 

 

Tutaj masz tuta :


http://www.mpcforum.pl/topic/297384-jak-zmienic-pong/

@edit

 

Niekoniecznie musi to zależeć od pongu, pong może Ci się zgadzać, ale powiedzmy, że zrobiłeś jakiś błąd w plikach i skutki tego mogą być podobne ;)

 

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Niestety, ale w cliencie ani w launcherze nie ma zadnego pingu 1234abcd5678efgh lub testtesttesttest ;// A w game jest pong 1234abcd5678efgh. Prosze o nastepne rady !!! Nagradzam +sami.


@Edit. LooL teraz loguje sie do gry i dziala wszystko dobrze ;O A wczoraj cos nie pytalo ... Okej dzieki wszystkim.   DO zamkniecia ;)


@2Edit.   Teraz zrobiłem reset serva i znow nie dziala ... WTF ?!
 

To mój najlepszy ochroniasz

 

 

 

 

 

ZBIERAM ------ !!!!!!!!

Coming: Zakaz gifów w sygnie

ZBIERAM -------- !!!!!!!!!!

Opublikowano

Niestety, ale w cliencie ani w launcherze nie ma zadnego pingu 1234abcd5678efgh lub testtesttesttest ;// A w game jest pong 1234abcd5678efgh. Prosze o nastepne rady !!! Nagradzam +sami.

 

 

@Edit. LooL teraz loguje sie do gry i dziala wszystko dobrze ;O A wczoraj cos nie pytalo ... Okej dzieki wszystkim.   DO zamkniecia ;)

 

 

@2Edit.   Teraz zrobiłem reset serva i znow nie dziala ... WTF ?!

 

 

Sprawdź czy nie resetują ci się rzeczy w sysinstall

Wpisujesz /etc/rc.d/netif restart ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...