Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Enoris.pl - Nie ma czasu na sen !


GaFu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxx - do usunięcia

Powód; nowa prezentacja

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

#Tanirus.

Nie polecam 

Niestety ktoś tutaj się myli, żaden #Tanirus. Pozdrawiam

#bół #dupy #pis #joł

 

-----

Zostaną dodane również nowe Kostiumy !

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Gafu to są pliki Aline / Tanirusa ;)

Wymiana pereł , system ulepszen też nie peirdol że nie bo przerobiliscie je troche ale to nadal widać
Naprawiliscie te all bugi z poprzednich odsłon ?



Kiedy start?

Opublikowano

 

Gafu to są pliki Aline / Tanirusa ;)

Wymiana pereł , system ulepszen też nie peirdol że nie bo przerobiliscie je troche ale to nadal widać

Naprawiliscie te all bugi z poprzednich odsłon ?

 

Kiedy start?

 

Z tej strony główny technik, obawialiśmy się krytyki typu "aline", "tanirus" ponieważ prezentacja nie jest dokończona i nie ma wielu nowości. Tak bugi zostały wyeliminowane. Menor

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Z tej strony główny technik, obawialiśmy się krytyki typu "aline", "tanirus" ponieważ prezentacja nie jest dokończona i nie ma wielu nowości. Tak bugi zostały wyeliminowane. Menor

Nie chodzi tu o krytykę.

Same pliki aline są dobre tylko jest w nich tryliard milionów bugów +  chujowy system ulepszeń ;p

 

Kiedy ten start ?

Opublikowano

Kiedy ten start ?

25/26 Kwietnia, czyli dzisiaj późnym wieczorem lub jutro w godzinach popołudniowych.

 

Może zawitam z serią :)

Zapraszamy, każdy filmik będzie nagradzany pewną ilością SM !

 

---

Zapraszamy na naszego Fan-Page !

 

https://www.facebook.com/enorispl#

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Proszę dodać 2 ssy weryfikacyjne, czas do 16.

Gotowe

 

@

Serwer zapowiada się naprawdę ciekawie :)

Może odwiedzę was na starcie.

 

Mógłbyś podać kiedy tak mniej więcej odpalicie forum? :)

Możliwe że już dzisiaj :)

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Zmieńcie te ostatnie bronie chyba już każdemu one się przejadły myślę,że serwer może być udany zawitam oczywiście

Opublikowano

Pliki Aline ! GZ :D

Niestety są one już skreślone ,tyle serverów co na nich bylo i padały .. ;]

Na starcie bedziesz miał 20 osób.

Życze powodzenia

//Skad bronie 75?

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie  polecam kolejne strata czasu posti pare dni  max 1tydzien i padnie chodzi tylko o IS na poczatku  Kolejne ALINE ALBO kopia Laneris albo innego servera bo moge wymieniac duzoooooooooooooooooo

Opublikowano

Od razu pragnę przeprosić wszystkich za brak komunikacji z wami przez dłuższy okres czasu, pracujemy ciężko od kilkunastu godzin. Przez ten czas zdziałaliśmy bardzo dużo. Również chcę was upewnić że błędy tzw. bugi zostały naprawione w 99% ! Przyznajemy się również że wzorowaliśmy się na serwerze *lien2 lecz to nie są te pliki ! Client gry będzie podany jutro i planujemy start w godzinach 17-20 a prezentacja w godzinach popołudniowych 13-15 :) Nastąpiły również zmiany w załodze serwera, ale o tym przekonacie się już jutro !

Zapraszamy

 

*Odnośnie osób, które piszą "alien2, forgame, hayda" są śmieszni jak dla nas :)

 

Team Enoris.pl

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Opublikowano

Pliki Aline...
Odbugowane chociaż?
Nie polecam gry na serwerze.

@AW. skąd buty na 29lvl

Opublikowano

Pliki Aline...

Odbugowane chociaż?

Nie polecam gry na serwerze.

 

@AW. skąd buty na 29lvl

Jak dla mnie idiotyzm, przeczytaj ten post wyżej i dowiesz się wszystkiego !

Mogą Ci dropnąć w m2.

 

_____________

Zapraszamy już na ts3 ! forgame.pl

< Szanuj wszystkich bez względu na wiek >


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...