Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer 'nie składany' co o nim sądzicie?


m@te

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://allegro.pl/komputer-x-kom-da-vinci-i3-4130-4gb-1000-gtx750-i4141038741.html
http://allegro.pl/komputer-x-kom-da-vinci-fx-6300-4gb-1tb-r7-260x-i4141142303.html

Nie widzę nic sensowniejszego na razie. 

 

W tym drugim zestawie wypadałoby kupić chłodzenie, ale możliwości O/C znikome. Zasilacz też słaby. 

 

 

Jak chcesz z systemem to :

http://allegro.pl/komputer-x-kom-da-vinci-g3220-8gb-r7-260x-win-8-1-i4141111026.html

Jak chcesz z monitorem to :

http://allegro.pl/komputer-x-kom-da-vinci-i3-4130-4gb-radeon-r7-250-i4140896981.html

a monitor oddzielnie, za 300zł jakaś używka albo beznadziejna nówka. 

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze rozumiesz na czym polega ,,składanie,, bo jeśli nie to lepiej to wytłumaczyć, nie chodzi o to że kupujesz z sklepów części i w domu składasz, tylko wchodzisz na jakiś sklep co oferuje ,,składanie,, i sam wybierasz sobie wszystkie części (ram, obudowa, płyta, karta graf. itd.) a sklep ci to sam montuje (oczywiście jeśli zaznaczysz taką opcję) bo czym przysyłają ci gotowy do pracy złożony zestaw.

@top Ten podany przez ciebie jest bardzo słaby, nie brałbym go, szukasz komputera z monitorem, myszką itd. czy samej skrzynki ?

Opublikowano

Głownie skupiam się na komputerze do gier , nie pracy . 
 

Miło by było z wgranym systemem oraz do tego myszką/monitorem/klawiaturą ;d

 

 

BTw:Ostatecznie możecie mi złożyc jakiś ciekawy komplem do 2k ;d

#rein

Opublikowano

Głownie skupiam się na komputerze do gier , nie pracy . 

 

Miło by było z wgranym systemem oraz do tego myszką/monitorem/klawiaturą ;d

 

 

BTw:Ostatecznie możecie mi złożyc jakiś ciekawy komplem do 2k ;d

 

 

~~Nie lepiej karty graficzne GeForce GTX600+ ?

Ale co 600+ ?

650 to badziew wypadający poniżej 7770. Dopiero od 660 jest sensownie, co nie znaczy opłacalnie. 

W zestawach, które dałem podzespoły są zdecydowanie wyższej jakości. 

 

Chcesz zestaw z monitorem, czy jak w końcu ? 

Opublikowano

 

Chcesz zestaw z monitorem, czy jak w końcu ? 

 

Najlepiej pelen zestaw  z wgranym systemem oraz do tego myszką/monitorem/klawiatur . Ale ciezko bedzie pewnie do tej kwoty ^^

#rein

Opublikowano

Dla chcącego nic trudnego.

Monitor 19,5 cali ~ 150zl używka tablica/allegro

Mycha/klawia ~ 25zł

System ~ fri jak napiszesz na pw./ ewentualnie płyta 4gb za 2 zł

No i buda ~ 1825zł. 

Widzisz jak zaoszczędziłeś :D?

graphic.png
Opublikowano

Kup monitor od @jugens22 

Klawiatura i myszka z tesco

System za 2zł z internetu

I ten zestaw:

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=15240&s=87097&s=85773&s=50391&s=74018&s=72453&s=78710&s=55807&s=78629

W takiego Battlefield 4 pograsz na średnich w 40-55Fpsach

Na przykład BF3 na ultra 1920x1080 30-40fps

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Ale co 600+ ?

650 to badziew wypadający poniżej 7770. Dopiero od 660 jest sensownie, co nie znaczy opłacalnie. 

W zestawach, które dałem podzespoły są zdecydowanie wyższej jakości. 

 

Chcesz zestaw z monitorem, czy jak w końcu ? 

jestem posiadaczem gtx 650 z cpu i3 i bf4  FHD wysko/ultra 50-60 fps wyciaga  lecz wole stałe 80 fps na śr .  więc ten badziew nie jest zły ;P

Opublikowano

jestem posiadaczem gtx 650 z cpu i3 i bf4  FHD wysko/ultra 50-60 fps wyciaga  lecz wole stałe 80 fps na śr .  więc ten badziew nie jest zły ;P

Po prostu Tobie wystarcza. Skoro jesteś zadowolony to dobrze, ale dobieramy tutaj zestaw skupiając się na jak najwydajniejszych podzespołach : )

Opublikowano

@2up

Ultra BF4 GTX650 ? Dziwne, ciekawe jakim cudem ,bo ja mam na ultra w bf4 na i5 4440 i GTX770 tylko 60FPSów na ultra.

@top

Chyba, że dołożysz stówkę to można brać GTX650Ti Boost.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...