Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W pełni free? Kim zagrać? Fajna gra?


Killer1918

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Mam zamiar zacząć grać w Tere ;p 

No ale nie wiem co i jak więc mam dla was kilka pytań :

-Tera jest w pełni Free ?

-Czy ogólnie gra jest fajna ?

-No i kim najlepiej było by mi zagrać

Opublikowano

1. Gra jest za darmo. Dostepny jest item shop ale wiekszosc rzeczy w nim to zmiany kosmetyczne postaci. Spokojnie mozna grac bez wydawania kasy na gre.

2. Gra jest bardzo fajna i wciagajaca do tego ma bardzo dobra grafike.

3. Polecac warriora - najwiekszy fun z gry + mozna go robic pod dps i pod tanka.

Opublikowano

 

- Tera jest w pełni Free ? 

Tak ;)

 

- Czy ogólnie gra jest fajna ?

- Nie wydaje mi się, że znajdziesz lepsze MMO na chwilę obecną ;D Naprawdę jest godna polecenia i wciąga na dłuugo ;D A poza tym Wreav już wspomniał... boska grafika ;)

 

- No i kim najlepiej było by mi zagrać?

- Hmm, ciężko doradzać w tej kwestii nie znając Twoich upodobań ;)

Jaki styl gry preferujesz? To coś wymyślimy :D

 

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Jak podobają Ci się magowie dystansowi to zagraj sobie sorcererem, ja zaczynałem nim kiedyś grać ;) 

Do tej pory moja główna i ulubiona postać ;D

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Nosi szmaciane armory, czyli te najsłabsze ;) Więc DMG wyhacza też spore, dlatego jest fajną dynamiczną klasą z ciekawymi odskokami i możliwościami combo, by tego DMG unikać ;) 

 

Jeśli chodzi o jego DPS, to jak dla mnie jest najlepszy jak ktoś ogarnia tak naprawdę, a farma czegokolwiek to czysta zabawa ;D

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Właśnie pobrała mi się Tera i mam jeszcze jedno pytanie na jakim serwie grać ?

Jaka rasa dla sorcerer'a ? no i co możesz mi powiedzieć o archerze i warriorze ? podobno też dobre klasy

 

@Decyzja zapadła :) Chyba zagram warrior'em, ma spory dps i nie jest szmaciany :) Doradzisz do niego jakąś rasę ?

Opublikowano

Rasa nie ma znaczenia ;) 

Wybierz po prostu to, co Ci się podoba ;D 

W tej grze jest masa wariatów, którzy 80% Gold'a i TT wydają na kostiumy i inne duperele, żeby odpicować swoje postacie, a gear maja beznadziejny xD

Mogę Ci podpowiedzieć, że jeśli masz w planach skupiać się na PvP, to zagraj Elinką.

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Ale podobno rasa daje jakieś dodatkowe umki
Mentor masz może jakiegoś ts'a i pomógłbyś mi na starcie wszystko ogarnąć ? :D

 

#Edit

Łoooooo Warrior Human kosa :DD

 

// Połączyłem Ci posty.

// Mentor­™

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...