Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dam radę na metkach w red lesie?


BaoBaoPanda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja postać to woj body 80 lvl

Skile 4x P

Szarża 7-10 pkt

Eq-

Stal +7

Truta +6 śr 29 3x kd +4

Buty 1.5k pz

Tarcza +9 (ta co daje 20 na woja)

Naszyjnik 1k hp

Hełm zelak +9

Kolce srebrne +7

 

Eq słabe bo do gry wracam i na tyle było mnie stać

 

1. Dam radę na metkach w red lesie

2 dam radę w dt?

3. Gdzie dropic żeby zarobić

4. Czemu las i red las są zawalone dziwnymi mobami?

5. Czy da radę zamienić takie konto za np. Ninje ~ 50 lvl z dobrym eq

Opublikowano

1.Dasz ale nie na całych spotach

2. w DT sam na 100% nie

3.Zależy od lvl

4.Czort wie ;p

5.Pewnie

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

  1. Myślę, że tak. Może być ciężko, ale powinieneś dać radę.

Raczej wątpliwe, nie masz w ogóle absu na strzały.

Red las, może ognista.

Nie wiem, o jakie dziwne moby chodzi. :O

Tak.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

1. Dasz radę, ale czasami będziesz musiał odjeżdżać od metka i wybijać Driady 
2. Nie dasz rade zrobić solo DT
3. Proponuje zabrać się na gape do DT i klepać metki 75 jeżeli osoba z którą się zabierzesz lognie.
4. Jakie moby ? 
5. Normalnie. Nawet możesz wołać o dopłate

Pomogłem ? Weź daj + , Ciebie to kosztuje 1 kliknięcie, a mi daje to murowane 5 minut uśmiechu. :)

Opublikowano

1. Dam radę na metkach w red lesie // Bez buffa może być ciężko.

2 dam radę w dt? // Bez ekipy i buffa niestety nie.

3. Gdzie dropic żeby zarobić // Na takim lvl/z takim eq to jedynie las/DT.

4. Czemu las i red las są zawalone dziwnymi mobami? // Hmm..? ;-)

5. Czy da radę zamienić takie konto za np. Ninje ~ 50 lvl z dobrym eq // Bez problemu. Na samej zamianie tylko stracisz, więc proś o gotóweczkę.

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...