Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Lazuria.pl . BEZ CIEBIE NIE STARTUJEMY !


Crop3k

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

 
 
 

UWAGA!

 
 

START SERWERA 2014.04.25 Godzina 18:00

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 
 
 

LINK DO POBRANIA BĘDĄ RE-UPLOAD

 
 
 
 
 
 
 
 
 

skan

http://lazuria.pl/prezka2/skan.jpg'>http://lazuria.pl/prezka2/skan.jpg
 
 
 
 
 

A8.png

 
 
 
 

Maksymalny poziom do zdobycia - 105

 
 
 

Statystyki będzie można rozwijać do 95 punktów.

 
 
 

Dodatkowo pierwsza osoba, która zdobędzie maksymalny poziom otrzyma Zbroja Hwang w grze.

 
 
 

Rodzaj serwera - Hard

 
 
 
 

A9.png

 
 
 

A1.png

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 

A10.png

 
 
 

Dostajemy : Skrzynie Ucznia I

 
 

oraz podstawowy ekwipunek

 
 
 

a29.png

 
 
 

handlarze.png

 
 

a26.png

 
 

a27.png

 
 

a28.png

 
 
 
 

nowetereny.png

 
 
 

Na serwerze znajdziemy standardowe lokacje oraz dodatkowo 4 nowe lokacje

 
 

Dostaniemy się na nie  u Teleportera

 
 

Wymagany Poziom - 90lvl.

 
 
 

a22.png

 
 

a23.png

 
 

a24.png

 
 

a25.png

 
 
 
 

A11.png

 
 
 

Na serwerze są dostępne wszystkie kostiumy i fryzury, jakie są oficjalnie udostępnione.

 
 

Dostępne będą w grze oraz Item-Shopie.

 
 
 

a32.png

 
 
 

a30.png

 
 
 

A12.png

 
 
 
 

p1.png

 
 

p2.png

 
 

p3.png

 
 

p4.png

 
 

p5.png

 
 

p6.png

 
 

p7.png

 
 

p8.png

 
 

p9.png

 
 

A12.png

 
 
 
 

Bonusy: Ukazuje wartości bonusów, jakie zwiększa zwierzak. Nie da się ich zmienić i rosną zależnie od poziomu pupila.

 
 

Doświadczenie: Wyświetla ilość zdobytych punktów doświadczenia oraz wymaganych na następny poziom. Można również włączyć/wyłączyć zdobywanie doświadczenia.

 
 

Zmiana Imienia: Dzięki tej opcji możemy nadać dowolne imię dla swojego zwierzaka.

 
 

Operację można powtarzać; kosztuje 30 SM.

 
 

Żywotność: Możemy zobaczyć ile czasu pozostało naszemu pupilowi. Jeśli się skończy lub jest chcesz przedłużyć jego żywotność należy wykonać misję u Alchemika na Zaklętą Duszę , która przedłuża żywotność o 5 dni. Misję można wykonywać również raz na 5 dni. Aby zaaplikować Zaklętą Duszę należy udać się do Stajennego.

 
 
 

Pierwszy zwierzak

 
 

Aby móc otrzymać swojego pierwszego zwierzaka należy zdobyć 40 poziom i udać się do Stajennego, która da nam go na 7 dni.

 
 
 
 

A13.png

 
 
 
 
 
 
 
 
 

a48.png

 
 
 

a49.png

 
 

a50.png

 
 

a31.png

 
 
 
 

A14.png

 
 

Informacje Dodatkowe

 
 
 

Serwer Dedykowany

 
 
 

Mocna maszyna oraz Zabezpieczenia

 
 

Gwarantuje bardzo wysoki SLA 99,8%

 
 

Łącze 1 Gbs z Filtrowaniem Pakietów

 
 
 

BONUSY

 
 
 

Wzmocnienia -71085.png  oraz Zaczarowania - 71084.png  można zdobyć z każdego potwora od 1 poziomu.

 
 
 

SYSTEM KONNY

 
 
 

Ulepszanie swojego konia dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich to poziomy: 1, 11 oraz 21. Będą one do wykonania standardowo - przez zabijanie wyznaczonych potworów przez określony czas. Druga to czytanie Medali Konnych 50050.png(Poziomy 2-10: 70% szansy, poziomy 12-20: 40% szansy).

 
 
 
 

A15.png

 
 
 

WIERZCHOWCE

 
 
 

Własny wierzchowiec

 
 

System Mega Wierzchowców jest prawie identyczny, jak na globalnym serwerze. Jest on bardzo rozbudowany. Aby zdobyć własnego wierzchowca trzeba najpierw zdobyć Świadectwo 52701.png które można zdobyć z wszystkich metinów oraz bossów między godzinami 19-21. Następnie należy udać się do Stajennego. Przy wyborze Wierzchowca należy również wybrać bonus, jaki będziecie otrzymywać, gdy jeździcie na wierzchowcu. Bonusy działają na 2 (częściowo) i 3 (całkowicie) poziomie wierzchowca.

 
 
 

Trzy poziomy

 
 
 

Każdy wierzchowiec ma trzy poziomy. 1 - brak możliwości bicia oraz +30% szybkości poruszania się; 2 - możliwość bicia bez używania umiejętności oraz +40% szybkości poruszania się; 3 - wszystkie możliwości oraz +50% szybkości poruszania się. Aby zwiększyć poziom wierzchowca należy udać się do Stajennego i przynieść mu Zwój Ewolucji 50067.png (na 2 poziom) lub Zwój Mutacji 50068.png. Owe przedmioty można zdobyć z Pola Wężowego i Krainy Gigantów.

 
 
 

Żywotność

 
 
 

Każdy wierzchowiec żyje 7 dni kalendarzowych. Aby przedłużyć czas wierzchowca należy zdobyć Zwój Ewolucji lub Zwój Mutacji (zależnie od poziomu wierzchowca), który przedłuży jego żywotność losowo o 1-3dni.

 
 

Drugą opcją jest zakup w ItemShop Mega Przekąski 50709.png 7/15/30dni.

 
 
 
 
 

A16.png

 
 
 
 

A17.png

 
 

Wieża Demonów została rozbudowana o kilka poziomów. Kilka informacji:

 
 

[9 Piętro] Zabijcie Umarłego Rozpruwacza. Jeśli chcecie przejść dalej należy oddać

 
 

Szkat. Umarłego Rozpruwacza.

 
 

[10 Piętro] Odblokuj 5 pieczęci przez Dzwony (20 minut).

 
 

[11 Piętro] Pokonajcie Niebieską Śmierć. Po jej zabiciu pojawi się trzech Kowali

 
 
 

aA3.png

 
 
 
 

A18.png

 
 

Wymagany Poziom: 75

 
 

Minimalna ilość osób w grupie: 2

 
 

Wejście jest dostępne co 30 minut.

 
 
 
 

[1 Poziom] Zdobycie Klucza Kryształu Duszy i przekazać go na Statuę Kuda.

 
 

[2 Poziom] Znaleźć drogę do Żółwiej Skały i przekazanie jej Zasuszonej Głowy

 
 

[3 Poziom] Zniszczyć prawdziwego Metina Odwetu.

 
 

[4 Poziom] Odnaleźć drogę do Teleportera.

 
 

[5 Poziom] Należy zdobyć Upiorny Totem z Tartara, a następnie przekazać go na Bazaltowy Obelisk.

 
 

[6 Poziom] Pokonanie Charona i jego sługusów.

 
 

[7 Poziom] Zgładzenie Azrael'a.

 
 
 

A19.png

 
 

 

 

- Wymagany Poziom: 75

- Wejście dostępne co 30 minut.

- Brak konieczności grupy

- Wejście na hasło [6-cyfrowe]

 

A20.png

 

- Wymagany Poziom: 50-85

- Minimalna ilość osób w grupie: 2

- Wejście jest dostępne co 60 minut.

 

Aby zdobyć Pajęczy Klucz należy najpierw wykonać misję u Stajennego!

 

[1 Część] Zniszczcie Elit. Królową Pająków, aby zdobyć Pajęczy Flet, który służy do przywołania Baronównej Pająków.

 

[2 Część] Zabijcie Baronównę Pająków. Zabijając Pajęcze Jaja zwiększacie jej obrażenia, ale zmniejszacie jej obronę.

 
 
 
 

aA1.png

 
 
 

aA2.png

 
 
 

aA4.png

 
 
 
 

aA5.png

 
 
 

[GA] - Lazuria

 
 
 

[GA] - CropeK

 

 

 
 
 

SCREENY WERYFIKACYJNE

 
 
 

ss2.jpg

 
 
 

ss1.jpg

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ten serwer startuje 3/4 raz, w dodatku na reklamę to nie są jacyś wydajni - do 20 online w szczytach..

Pomyśleliście może o tych którzy wydali w is? Zaraz, nie.

 

Nie zagram i nie polecam.

Opublikowano

 

Informacje Dodatkowe

 
 
 

Serwer Dedykowany

 
 
 

Mocna maszyna oraz Zabezpieczenia

 
 

Gwarantuje bardzo wysoki SLA 99,8%

 
 

Łącze 1 Gbs z Filtrowaniem Pakietów

 
 
 

A jak się wyjebiecie, to ile płacicie?

                                                                            87225705356827008866.png

Opublikowano

Ten serwer nie startował juz pare razy? wydaje sie mi że tak i z tego powdu nie polecam :] chcecie jeszcze jeden raz startować? robcie nowy serw pod nowa nazwa,z nowa administracja itp;p

01238193925141654940.jpg

Opublikowano

Jeżeli w tytule napisaliście, że jak nie zagram to nie wystartujecie?

Dzięki mnie zaoszczędzicie czasu XDD

Zwykły hard zero nowinek :*

2EqjnQN.png

~Veltrox.pl~ on work!

Opublikowano

nie mam pojęcia już, który raz to startuje mogli byście dać nową prezentację lub nazwę nic nie zmieniacie tylko myślicie, że wam się uda !

837371446280124127260.png
Opublikowano

Hardów jest zatrzęsienie i żeby się teraz wybić takim serwem jest niebywale ciężko.Easy/medium bo teraz są same g*wna(przepraszam za wyrażenie ale takie jest moje zdanie) pisany od zera miałby ogromne wzięcie ktoś mógłby w końcu o tym pomyśleć ...

Opublikowano

Bez sensu, kolejny hard bez żadnych oryginalnych nowości... 

Tak samo mogę napisać pod każdym startującym serwerem.

Prezentacja mi się podoba, ale system kostiumów i petów mnie odrzuca. Będę bacznie przyglądać się temu serwerowi, być może zawitam.

Hardów jest zatrzęsienie i żeby się teraz wybić takim serwem jest niebywale ciężko.Easy/medium bo teraz są same g*wna(przepraszam za wyrażenie ale takie jest moje zdanie) pisany od zera miałby ogromne wzięcie ktoś mógłby w końcu o tym pomyśleć ...

Gdy taki powstanie, nikt na nim nie zagra "bo za dużo nowości", "bo to już nie ten sam Metin..."

Opublikowano

Tak samo mogę napisać pod każdym startującym serwerem.

Prezentacja mi się podoba, ale system kostiumów i petów mnie odrzuca. Będę bacznie przyglądać się temu serwerowi, być może zawitam.

Gdy taki powstanie, nikt na nim nie zagra "bo za dużo nowości", "bo to już nie ten sam Metin..."

 No tak jak nie urok to sraczka racja ><

Zgadzam się z wypowiedziami wyżej nie ma nic co by wyróżniało ten serwer od innych hardów.

Opublikowano

Kolejny zwyczajny hard bez nowości ... monotonia przy małej ilości graczy zapewne będzie .

 

Nie polecam ponieważ nie wypali , prezentacja ładna server też lecz dużo osób nie przyciągnie ponieważ takich serverów jest pełno :)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Bez sensu, kolejny hard bez żadnych oryginalnych nowości... 

 

Tak jak kolega wyżej napisał.

Nic nowego. Tak zwany odgrzany kotlet ;)

Nie zagram.

 

03.04 Takze ten tego.. 

 

A jak się wyjebiecie, to ile płacicie?

 

Kotlet, który był już nie raz odsmażany..

NIe zagram

 

Ten serwer nie startował juz pare razy? wydaje sie mi że tak i z tego powdu nie polecam :] chcecie jeszcze jeden raz startować? robcie nowy serw pod nowa nazwa,z nowa administracja itp;p

 

3 start serwera.

Nie polecam.

Zresztą gówno nie serwer,

 

nie mam pojęcia już, który raz to startuje mogli byście dać nową prezentację lub nazwę nic nie zmieniacie tylko myślicie, że wam się uda !

 

Hardów jest zatrzęsienie i żeby się teraz wybić takim serwem jest niebywale ciężko.Easy/medium bo teraz są same g*wna(przepraszam za wyrażenie ale takie jest moje zdanie) pisany od zera miałby ogromne wzięcie ktoś mógłby w końcu o tym pomyśleć ...

 

Witajcie moi mili .

 

Nie wiem od czego tutaj zacząć ...  Ale , więc tak serwer nie startuje  PARĘ RAZY  tylko startuje po raz drugi  . Co to pierwszego startu tak owszem był nie wypał z racji na to że technik/administracja nie dopilnowała porządków na serwerze , bugów itp . teraz jest NOWA administracja , będziemy starali się  pomóc każdemu graczu w sprawach technicznych jak i informacyjnych .  Docencie naszą ciężką prace przez te  półtorej miesiąca .

 

PS. Po co te komentarze , nie musicie , nie grajcie !!!

 

Pozdrawiam . 

 

 

 

PLANOWANY START 25-04-2014 rok.   BEZ ZMIAN , SERDECZNIE ZAPRASZAM 

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nie polecam servera, dlaczego?


 


- Rozdawanie eq przez admina


- Nie interesowanie sie graczmi


- Brak nowosci


- Byla zapewniana reklama, a bylo gowno.


- Administracja liczy tylko na hajs

Opublikowano

 

Nie polecam servera, dlaczego?

 

- Rozdawanie eq przez admina

- Nie interesowanie sie graczmi

- Brak nowosci

- Byla zapewniana reklama, a bylo gowno.

- Administracja liczy tylko na hajs

 

 

Tak ja mówiłem , mówię to jeszcze raz jest nowa administracja , co do nowości mamy je zaplanowane z update .

 

Pozdrawiam .

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Tak ja mówiłem , mówię to jeszcze raz jest nowa administracja , co do nowości mamy je zaplanowane z update .

 

Pozdrawiam .

Bd jakas reklama?, chyba ze chcecie 20online.

Opublikowano

natępne gówno z waruma i Crop3k tu za gm złodziej i sasoi 2 głupich co zrobili serwer pod isa bo chceli koleom kase zarąbaĆ TYLKO IM NIC NIE WYSZŁO  teraz znowu serwer otworzyli teraz Cropek taki nik nowy haha nastene gówno co im szlak trafi i nic tam nowego nie mają i jeszcze medale hahaśmiech na sali nie polecam serwera

Opublikowano

Pisze że start 25.04 a mamy 26.04 a reklamy nie widziałem...

 

To takie Global tylko odrobinę łatwiejszy, czyli kolejny HARD do kolekcji... W Polsce jest w pip słabych hardów a mało porządnych easy ;(

Jak się startuje z serwerem to się powinno przejrzeć tzw. "rynek" i dopiero wtedy myśleć gdzie uderzyć by się wybić, u was nie ma nic praktycznie nowego czego nie ma na innych hardach.

55jk0m.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...