Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lol wyłącza się po ''Play''


marceli17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, po nowym update 4.6 mam taki problem.

Odpalam Lola, wszystko ładnie pięknie, klikam play i lol się wyłącza ._.

O co chodzi? Normalnie się wyłącza jak bym nacisnął ''X'' po prawej w górze.

Pomożecie? uruchamiałem jako admin i nic to nie dało :c

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

To dobitny znak ze nie powinieneś grać.

i dlaczego spamisz C:? własnie 5 pkt sie dorobiłes...

 

 

Klikasz w taką zebatke i repair/napraw. Lol ci sie spatchuje i powinno byc wszystko ok. (zwykle trfa to około 30 min)

bb68.png

Opublikowano

Polecam uruchomić ponownie komputer i zresetować internet.

Potem ponownie uruchomić do patchowania.

 

Jeśli nie pomoże to PPM na plik uruchamiający grę, rozwiąż problemy ze zgodnością

oraz w właściwościach ustawić uruchamianie w trybie zgodności z XP SP3.

Opublikowano

Mam ten sam problem!

Właśnie zainstalowałem system na innym dysku, dam znać jak będzie działał.

To raczej leży po stronie Lol'a  jakim systemem operujesz +jaka grafika /antywirus dużo osób ma ten problem, ja próbowałem wszystkiego i nic nie pomagało reinstal lola,  Ipv6 DpS zapory oraz inne rzeczy jak kasowanie isko ... Chyba na next pacza trzeba czekać.

Opublikowano

Gdybym tylko wiedział :/

U mnie to był błąd z systemem, u ciebie może to być też błąd z systemem. Jeżeli chcesz to możesz na własną odpowiedzialność postawić nowy system....

Możesz poszukać w googlach jak to naprawić, ja szukałem i znalazłem kilka poradników lecz one nic nie naprawiły u mnie.

Masz tu link do tematu gdzie jest kilka solucji

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1623688

Opublikowano

Rozwiązałem problem, okazało się że winowajcą jest program... Avast.

Po odinstalowaniu i ponownym uruchomieniu komputera gra się uruchomiła normalnie, wszystko działa tak jak powinno.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...