Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić swój serwer dedykowany ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc , chcialbym spytac sie jak utworzyc swoj serwer dedykowany Metin2 , nigdy nie zajmowalem sie tym . Mam pieniadze do kupna itd . Rownoczesnie szukam partnera , ktory bedzie prowadzic serwer .

10 / 20 / 30 / 40 / 50 / 60 / 70 / 80 / 90 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 400 / 500 / 1000

Opublikowano

Partnera szukaj tutaj:

http://www.mpcforum.pl/forum/684-metin2-pomoc-na-serwerze/

 

Najpierw musisz wybrać pliki serwerowe, polecam te:

http://www.mpcforum.pl/topic/768196-czyste-serverfiles-by-terenzo/

 

Potem wykupujesz VPS/Dedyka lub stawiasz Hamachi żeby zrobić pliki

i potem tylko przegrać na maszynę dedykowaną:

http://www.mpcforum.pl/topic/268940-tut-stawianie-dedyka/

http://www.mpcforum.pl/topic/781782-jak-postawic-serwer-hamachi-na-plikach-by-terenzo/

 

No i potem według własnych potrzeb, wchodzisz w działa Tuty i DL lub

szukasz w necie rzeczy które chcesz dodać do serwera tzn. questy, pety itp.

i dodajesz ;)

Opublikowano

Witam,

 

 

Mam na imię Norbert, mam 17 lat, posiadam duże doświadczenie w serwerach metin2, gram w metina już jakieś 8-10 lat mam bardzo duże doświadczenie, potrafię wgrać zbroje do serwera itp.

Jeśli chcesz mogę ci pomóc przy serwerze, robiłem swoje serwery typu Hamachi/Vps.

 

Kontakt :
Skype - Norbert99872 

PW

 

                                     Oferuję :

                               

                                                                     -  Zrobię Stronkę, forum

                                                                     - Wgram pliki(czyściochy) + dodam do nich zbroje chyba, że

                                                                     masz swoje pliki to mogę je wgrać

                                                                     - Reklamę serwera

                                                                     - Będę grał po 3-6 H na serwie

                                          

                                                                                                                                 Oczekuję :

                                                                     - Game Mastera

                                                                    - 35% z ItemShop'u

                                                                     - Pełny dostęp do mysql

 

Pozdrawiam, X3n0

Specjalista
Opublikowano

 

 

Witam,

 

 

Mam na imię Norbert, mam 17 lat, posiadam duże doświadczenie w serwerach metin2, gram w metina już jakieś 8-10 lat mam bardzo duże doświadczenie, potrafię wgrać zbroje do serwera itp.

Jeśli chcesz mogę ci pomóc przy serwerze, robiłem swoje serwery typu Hamachi/Vps.

 

Kontakt :
Skype - Norbert99872 

PW

 

                                     Oferuję :

                               

                                                                     -  Zrobię Stronkę, forum

                                                                     - Wgram pliki(czyściochy) + dodam do nich zbroje chyba, że

                                                                     masz swoje pliki to mogę je wgrać

                                                                     - Reklamę serwera

                                                                     - Będę grał po 3-6 H na serwie

                                          

                                                                                                                                 Oczekuję :

                                                                     - Game Mastera

                                                                    - 35% z ItemShop'u

                                                                     - Pełny dostęp do mysql

 

Pozdrawiam, X3n0

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

 

 

 

Jak już zakupisz maszynę polecam :

 

ovh.pl

 

hosteam.pl

 

Tu masz tuta jak postać serwer na dedyku/vps

 

http://www.mpcforum.pl/topic/162121-tutorialstawianie-serwera-na-dedyku/

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Witam,

 

 

Mam na imię Norbert, mam 17 lat, posiadam duże doświadczenie w serwerach metin2, gram w metina już jakieś 8-10 lat mam bardzo duże doświadczenie, potrafię wgrać zbroje do serwera itp.

Jeśli chcesz mogę ci pomóc przy serwerze, robiłem swoje serwery typu Hamachi/Vps.

 

Kontakt :

Skype - Norbert99872 

PW

 

                                     Oferuję :

                               

                                                                     -  Zrobię Stronkę, forum

                                                                     - Wgram pliki(czyściochy) + dodam do nich zbroje chyba, że

                                                                     masz swoje pliki to mogę je wgrać

                                                                     - Reklamę serwera

                                                                     - Będę grał po 3-6 H na serwie

                                          

                                                                                                                                 Oczekuję :

                                                                     - Game Mastera

                                                                    - 35% z ItemShop'u

                                                                     - Pełny dostęp do mysql

 

Pozdrawiam, X3n0

 

Takie rzeczy piszemy tutaj na przyszłość:

http://www.mpcforum.pl/forum/684-metin2-pomoc-na-serwerze/

Opublikowano

Jak nigdy nie robiłeś serwera jeszcze, to raczej lepiej zrobić może serwer typu hamachi czy coś w tym stylu, żeby się trochę z tym zapoznać i nie marnować kasy, chyba że znajdziesz sobie ekipe co wszystko zrobią za Ciebie, ale myślę, że taki rodzaj współpracy nie ma sensu, bo każdy powinien coś wnosić i nie powinny to być tylko pieniądze jakieś.

post-1150523-0-47880400-1398696109_thumb.jpg

 

Opublikowano

Jak nigdy nie robiłeś serwera jeszcze, to raczej lepiej zrobić może serwer typu hamachi czy coś w tym stylu, żeby się trochę z tym zapoznać i nie marnować kasy, chyba że znajdziesz sobie ekipe co wszystko zrobią za Ciebie, ale myślę, że taki rodzaj współpracy nie ma sensu, bo każdy powinien coś wnosić i nie powinny to być tylko pieniądze jakieś.

takkkkk i cie wyruchaja albo wydymaja i masz po plikach :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...