Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DRAVEN JUNGLE-DLA LUDZI O MOOOCNYCH NERWACH


Piecu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że może to być spoko pomysł. Dobre mogą być ganki z "w" i "e". Spróbuję zagrać myślę że wypali :)

PS. Każda postać może być dobra na każdej lini jeśli ją ogarniasz.

post-1150523-0-47880400-1398696109_thumb.jpg

 

Opublikowano

Myślę że może to być spoko pomysł. Dobre mogą być ganki z "w" i "e". Spróbuję zagrać myślę że wypali :)

PS. Każda postać może być dobra na każdej lini jeśli ją ogarniasz.

Polecam również Dravena na Solo Top :]

-

Dodałem Kolejność wykonywania Jungli / Wykonywania Ganków / Counter Picki / Plusy i Minusy Jungli Dravenem.

Myślę że wam się to przyda

Pozdrawiam - ReportTeemo

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Po nerfie feral flare (30 stacków zamiast 25) nadal da się nim coś ugrać?

to około 3 minuty-@EDIT- DODATKOWEJ roboty do wbicia FF :]

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Ok, lubisz grać dravenem wszędzie ok, ale może warto się zastanowić czy to jungler, który da najwięcej twojej drużynie, czy może jest ktoś kto bedzie lepszy na tej pozycji.

Opublikowano

Da się wygrać... na normal'u albo w brązie/srebrze/goldzie.

 

@Btw. Leona jest w uj lepsza w dżungli od Draven'a i to ją Wam polecam.

Opublikowano

Da się wygrać... na normal'u albo w brązie/srebrze/goldzie.

 

@Btw. Leona jest w uj lepsza w dżungli od Draven'a i to ją Wam polecam.

najlepszy ze wszystkich "adc " Junglerów jest twitch i urgot! : D

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

wolę Vi

 

 

atakwgl, nie będę próbować bo wg. mnie draven jest jednym z lepszych adc, pozatym chujowo napisane, pozdrawiam.

eat

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...