Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz, Słuchawki, Monitor


l3uShi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ;) 

 

Na święta wymieniałem klawiaturę mój wybór padł na 

http://www.ceneo.pl/20340193;pla?gclid=CMmW9Ofd770CFQcTwwodJTgA9Q

Teraz chciałbym dokupić słuchawki, myszkę i monitor  zastanawiam się nad :

http://allegro.pl/monitor-benq-gw2320-led-ips-full-hd-dvi-20m-1-5ms-i4132276817.html
http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-natec-genesis-hx66-usb-7-1-i4132309077.html
http://allegro.pl/mysz-natec-genesis-gx77-gaming-5670dpi-laserowa-i4132286278.html

Jeśli macie swoje propozycję też piszcie :

 

Monitor : 500/600 zł  

Myszka: 120zł

Słuchawki 120zł 

 

 

 

 

Opublikowano

G...no, nie dobry wybor

 

Monitor do 500zl OK, ale 600-630zl masz lepsze... a budzet sam piszesz do 600zl

 

Sluchawki pseudo-gamingowe jakosci sluchawek za 50zl.... w tej cenie sluchawek dobrych nie dostaniesz,  SuperLuxy HD681 + ZM MIC 1 do rozmow ts/skype, lub Trust Starzz do nagrywania

 

Klawiature tez mogles kupic duzo lepsza, ale OK...

 

Mysz polecam:

 

http://allegro.pl/mysz-przewodowa-mad-catz-r-a-t-3-3500dpi-czarna-i4155857754.html

 

30zl doplaty, ale naprawde warto, bardzo wygodna, najlepsze w tej cenie sensory, naprawde szybka zmiana DPI (od razu po nacisnieciu przycisku nawet w trakcie ruchu), mysz osiaga zazwyczaj 900-1100hz, czyli tyle co razery i drozsze zabawki, inne w tej cenie tyle nie wyciagaja... bardzo dobrze dzialajace makra

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Nietypowy co ty bredzisz. Gx88 ma ultra zmiane dpi w myszce oraz 1000hz w ustawieniach. Jednak ja chyba trafilem na felerna sztuke. Anyway macro jest jakies pojebane w tym.

 

Jeszcze podstawowe bloody gaming od seri v3 do 7. Niby jest napis gaming ale myszka bdb.

graphic.png
Opublikowano

Nie trafiles na felerna sztuke, chyba ze kazdy a4tech i natec to felerna sztuka, bo tak jest, w przypadku budzetowek jak A4tech oraz Natec z ich tworami, ktore imituja sprzet gamerski....

 

To, ze jest wyswietlone 1000hz nic nie znaczy, mialem ta mysz, po 2tyg . oddalem sasiadowi za darmo...

Macro w A4tech jest trudne do stworzenia, ale w tej cenie mozna duzo zrobic tymi macro, ale mad catz ma wiecej opcji w ladnym interfejsie

 

Jesli dla ciebie ultra zmiana dpi to koniecznosc zatrzymania myszki i czekanie 2-3 sekund to OK, ale w mad catz w trakcie ruchu klikasz i juz inne dpi ustawione...

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

No to chyba nie miałeś GX88 bo tam masz z boku specjalnie wyprofilowany przycisk którym możesz sobie zmienić DPI i to nie działa z opóźnieniem 2-3s tylko 10ms. Wiem bo ją posiadam. Nie jest to budżetowa myszka ale 'Polska', i aktualnie Good Ram jeszcze chodzi to myszke wymieniam na G400-500 jak znajdę i wyzbędę się tego gówna.

 

Moge zrobić test tego Hz w wolnej chwili to sprawdzimy.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...