Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam informacji na temat Metod banów "Add ban"


SneX1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam wszystkich informacji na temat trzech metod banów:


- Wildcard


- Fixed String


- Regular Expression


 


01139760649079756768.png


 


Głównie zależy mi jak zastosować te metody w praktyce, oraz jak pisać reguły tych banów.



*.* - brak możliwości wstawiania kropki w nicku.

Dodatkowo, ciekawi mnie czy jest możliwość wstawiania kilku reguł w jednym banie, oraz czy jest coś co określi w regule wartość dużych liter, w taki sposób aby nie trzeba ich pisać oddzielnie jak w przykładzie na dole.



*admin* - banowanie nazwy admin z małych liter
*Admin* - banowanie nazwy Admin z pierwszą duża literą

SZUKASZ POMOCY ?


NAPISZ DO MNIE!


HTML CSS STAWIANIE SERWERÓW GIER/GŁOSOWYCH |  STAWIANIE STRON WWW  TEAMSPEAK3


 


Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Pisz na PW!!!

Opublikowano

nudzi mi się i udoskonalam sobie mojego TS na localhost :-) Chce wykorzystać na nim wszystkie funkcje ts3, mowa tutaj też o skryptach "framework ts3". 

SZUKASZ POMOCY ?


NAPISZ DO MNIE!


HTML CSS STAWIANIE SERWERÓW GIER/GŁOSOWYCH |  STAWIANIE STRON WWW  TEAMSPEAK3


 


Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Pisz na PW!!!

Opublikowano

ref

SZUKASZ POMOCY ?


NAPISZ DO MNIE!


HTML CSS STAWIANIE SERWERÓW GIER/GŁOSOWYCH |  STAWIANIE STRON WWW  TEAMSPEAK3


 


Jesteś zainteresowany współpracą ze mną? Pisz na PW!!!

Opublikowano

Zamiast pytać się na mpcforum polecam zainteresować się dokumentacją techniczą i oficjalnym forum teamspeaka.

Tak blokujesz admina i Admina jedną regułą

*[Aa]dmin*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...