Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Chat+ :tęczowy tekst, oznaczanie graczy, emotikony


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

chatplus.png

Chat+ v1.0

[PiratJaskiniowy, sebafudi, warpath124]

 

Z przyjemnością przedstawiam Wam pierwszy twór grupy SDT.

Skrypt udostępnia nowe opcje formatowania wiadomości na czacie.

 

Funkcje:

  • &t - tęczowy tekst
  • @Nick - oznaczanie graczy

    (oznaczony gracz dostaje dźwiękowe powiadomienie)

  • :loc: - lokacja gracza (x,y,z)
  • oraz wiele emotikon

Komendy:

  • /c+ [2/3/4] - wyświetla listę emotikon oraz innych opcji formatowania wiadomości

Uprawnienia:

  • chatplus.emotki - pozwala używać emotek
  • chatplus.loc - pozwala używać :loc:
  • chatplus.tecza - pozwala używać tęczowego tekstu (&t)
  • chatplus.oznacz - pozwala oznaczać graczy (@Nick)
  • chatplus.kolory - pozwala używać domyślnych kolorów (link)

Wymagania:

  • Skript v2.1.2 (lub nowszy)

Pobierz skrypt!

 

SDT - Skript Development Team

Chcesz dołączyć do grupy SDT? Wyszukaj sobie w google "skript dev team".

Opublikowano

Znałem inne skrypty np: zablokowanie chatu itp. dodaj takie coś do swojego pluginu a będzie się wyróżniać od innych.

------------------------|

Gasman245           |

MPCForum            |

------------------------|

Opublikowano

Jest do tego potrzebny sk +?
Z tematu widac, że fajny :)
//Edit
jak możesz dodaj pisanie cos pare sec oraz anty reklame :)

Opublikowano

Znałem inne skrypty np: zablokowanie chatu itp. dodaj takie coś do swojego pluginu a będzie się wyróżniać od innych.

Po pierwsze to jest skrypt - nie plugin.

Po drugie skrypt ten nie ma się wyróżniać wśród tych, które opisałeś gdyż służy do czego innego. Ten ma za zadanie tylko dodawać nowe opcje formatowania wiadomości.

Więc nie dodamy takich funckji.

 

Jest do tego potrzebny sk +?

Z tematu widac, że fajny :)

Nie, sk+ nie jest potrzebny. Dzięki za miłą opinię.

//Edit

jak możesz dodaj pisanie cos pare sec oraz anty reklame :)

Tak jak wyżej, skryptów z takimi funkcjami jest już pełno, ten ma tylko urozmaicić wygląd wiadomości.

Więc nie dodamy takich funkcji.

Opublikowano

Twoje skrypty mają poziom.

Mam nadzieję, że wraz z czasem będą aktualizowane.

Wiesz już, co zamierzasz dodać/zmienić?

Opublikowano

Skript oryginalny i pomysłowy a nie ciągle to samo.

 

Wysłane z telefonu sPhone.

Opublikowano

No i na takie coś się czeka, a nie na pseudo skrypty z 5 linijkami.

Jak zwykle dobra robota Piracie, bacznie cię obserwuję na twoim forumku i muszę przyznać.. Trzymasz poziom.

Oby tak dalej:)

 

Pozdrawiam

Dziękuję za miłe słowo.  :)

 

Twoje skrypty mają poziom.

Mam nadzieję, że wraz z czasem będą aktualizowane.

Wiesz już, co zamierzasz dodać/zmienić?

Na pewno musimy jeszcze dopracować kod na tęczowy tekst tak, aby można było go pogrubić.

Więcej pomysłów na razie nie mam. Oczywiście ciekawe propozycje zawsze mile widziane.  :D

 

Skript oryginalny i pomysłowy a nie ciągle to samo.

I o to w końcu chodzi po co pisać to co już w dziesiątkach jeśli nie setkach można znaleźć w internecie.

Dzięki za przychylną opinię.  :)

Opublikowano

Patrze nazwa tematu to: "dl chat teczowy tekst oznaczenie graczy emotikony".

I myśle wreszcie plugin...

A tu kurw* skrypt :I

Fajny jest ten skryptor ale wolałbym plugin :)

Ale fapeczka za ładne wykonanie i staranie się :>

Opublikowano

Patrze nazwa tematu to: "dl chat teczowy tekst oznaczenie graczy emotikony".

I myśle wreszcie plugin...

A tu kurw* skrypt :I

Fajny jest ten skryptor ale wolałbym plugin :)

Ale fapeczka za ładne wykonanie i staranie się :>

Miło, że mimo wszystko się podoba.  :)

 

//refresh

Opublikowano

Heeeej, wygląda na naprawdę solidnie rozbudowany skript. Sweet!

Jeśli mi odpowiadasz, zacytuj mój post - lub otaguj przy użyciu @Quasindro.
Jak tego nie zrobisz, najprawdopodobniej nie wrócę do tego tematu.


uExDb2M.jpg

'I have often wished I had time to cultivate modesty... But I am too busy thinking about myself.' ~Edith Sitwell.

Opublikowano

Do skryptu zaje*****, dobre na eventy :D

Heeeej, wygląda na naprawdę solidnie rozbudowany skript. Sweet!

No i zajebiscie jest skript który ma efekt dzwiekowy jak sie napisz @GGoldRock2k

Dziękuję Wam za opinie.  :)

 

//refresh

Opublikowano

Epicki skrypt. Nie widzialem ze jest mozliwosc napisania takiego czego :) Oczywiscie leci like ;]

Miło, że się podoba.

W skripcie można stworzyć bardzo wiele, trzeba mieć tylko pomysł i twórczo podejść do jego realizacji.  :) 

 

//refresh

Opublikowano

Z tym oznaczaniem - EPIC! I to ja na skripcie wam nazwę wymyśliłem :D

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...