Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Eden4s, kilka pytań nowego graczencjusza :)


Gość BluePotato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, poniżej przedstawię wam listę moich pytań na temat tego pryvatnego servera 4Story
Grałem na PL'u, ale wszystkoo zapomniałem (z 3/4 lata temu, 60 lvl)
Więc przejdźmy do tych pytań  B) 

 

  • Jakie królestwo? Val, czy Der?
  • Jakich klas jest tam najwięcej?
  • Czy gra tam dużo ludzi?
  • Idzie się dogadać po angielsku?
  • Łatwe są początki? (mam zamiar zacząć z moim kuzynem)
  • Wasze opinie na temat tego servera (tak wiem, to nie jest pytanie B))
  • To jest server PvE (Player vs Environment) czy raczej PvP (Player vs Player) ?

Dziękuję, pozdrawiam  :D 

Opublikowano

1. Na der zawsze lepiej się dogadać.

2. Zazwyczaj woj i łuk.

3. Jak na priv jest ok.

4. Po angielku najprędzej się dogadasz.

5. Privy awsze są łatwe.

6. Lepszy p4story.

7. PvE.

Opublikowano

Dołączam też jeszcze jedno pytanie nowego gracza na tym servie :D

Wbiłem 14 lvl wojem wszystko spoko q się skończyły. Ludzie mówią kup doc 10 lvl kupiłem i nie ogarniam co dalej :D Help me nie mogę expic :D

Opublikowano

Nie polecam na pve , lepiej zagraj na pvp

Nie jest nudno jak na vendecie , bo musisz ulepszac eq i masz odrazu max lvl , a co do ulepszania to nie spali , ale musisz bony sam wbic do bizu i eq ;) To samo gemy , które juz się ciężko wbija :x

Jeżeli chcesz w pve to polecam bardziej p4story, o wiele więcej ludzi

 

@Kacpero

Kup ten doc i idz na td , proste :D poprostu bijesz potworki i expisz ( rozumiem że dawno nie grałeś w 4story ? ) bo na pieczątkach będziesz w chuuu długo wbijał . 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...