Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Ma ktoś (oryginalny) pomysł na skript?


Gość Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie pisać "NA GILDIE!!!" ALBO "NA RANKING LUB JAKIEŚ BADZIEWIE Z skk* albo mc**" !

Tylko normalne,może zrobie jak będę mieć czas ;D

Opublikowano

Scripty biorą dużo ramu!  po 2 tylko ostrzegam.

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

@Up Wgl nie wiem co to za gra ani Broker ..

Gra to Aion, ale nieważne.

>> Wikipedia >>

 

Chodzi o to, że stoi sobie taki gość i najprościej w świecie za jego pośrednictwem sprzedajesz/kupujesz przedmioty od innych graczy. Można powiedzieć, że to taka forma domu aukcyjnego, a co to jest to już chyba wiesz.

 

PS: Chciałeś coś normalnego to pisz, a nie się wykręcasz >x)

 

@1361622928-U485574.pngMine1998a

 

W czółeczko się puknij, no chyba że udowodnisz mi iż skrypty rzeczywiście są tak bardzo zasobożerne.

 

PS: Czekam, no dalej.

417711489342956987022.png

Opublikowano

zależny też jakie jak np żeby działało z citizens itd bo robią server i muszą mieć nie 32Gb tylko 256GB ram bo zżera im 30Gb ram 0/80 ale dobrze jest napisany dokładnie dobrze, ale zrobili to w wersji pluginów i nei bierze im tyle ram. 

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

Opublikowano

zależny też jakie jak np żeby działało z citizens itd bo robią server i muszą mieć nie 32Gb tylko 256GB ram bo zżera im 30Gb ram 0/80 ale dobrze jest napisany dokładnie dobrze, ale zrobili to w wersji pluginów i nei bierze im tyle ram. 

Co ty kolo bierzesz, podzieliłbyś się z nami ;o

Opublikowano

Skrypt na naprawianie eq za itemki :)
Skrypt na eventy pvp jakieś żeby dawało eq a potem zabierało tylko w wyznaczonym cuboidzie ;)

56840125339251985018.png

Opublikowano

Gra to Aion, ale nieważne.

>> Wikipedia >>

 

Chodzi o to, że stoi sobie taki gość i najprościej w świecie za jego pośrednictwem sprzedajesz/kupujesz przedmioty od innych graczy. Można powiedzieć, że to taka forma domu aukcyjnego, a co to jest to już chyba wiesz.

 

PS: Chciałeś coś normalnego to pisz, a nie się wykręcasz >x)

 

@1361622928-U485574.pngMine1998a

 

W czółeczko się puknij, no chyba że udowodnisz mi iż skrypty rzeczywiście są tak bardzo zasobożerne.

 

PS: Czekam, no dalej.

Właśnie myślałem że AION 

Takie coś z villagerami ;o Nie dziwie się że nie chce ci sie..

To za dużo. Jednak nie napiszę xD (brak czasu i chęci na taki duży projekt)

Czekam an inne.

Skrypt na naprawianie eq za itemki :)

Skrypt na eventy pvp jakieś żeby dawało eq a potem zabierało tylko w wyznaczonym cuboidzie ;)

options:
	item: 1 stone #Item potrzebny na naprawienie.
command /napraw:
	trigger:
		player has {@itemy}:
			execute console command "pex user %player% add essentials.repair"
			execute player command "repair"
			execute console command "pex user %player% remove essentials.repair"
			remove {@itemy} from player
		else:
			message "&6Nie masz &c{@itemy}"

Wymaga pex :) nr 2 za chwile zrobie

nr 2

on region enter "nazwa":
	give 1 stone to the player
on region leave "nazwa":
	remove 1 stone from player
Opublikowano

Właśnie myślałem że AION 

Takie coś z villagerami ;o Nie dziwie się że porzuciłeś..

To za dużo. Jednak nie napiszę xD (brak czasu i chęci na taki duży projekt)

Czekam an inne.

xD Nie to, że porzuciłem tylko zacząłem i gdzieś w połowie ręce mi opadły ze zmęczenia.

No ale reasumując, w skript+ jest możliwość robienia Inventory Menu

PKDt5qS.png

 

 

To jeśli robiłbyś tym sposobem jest szansa, że zamkniesz się w 150 linijkach.

Just sayin' xD

 

No ale jeśli nie chcesz to nie, zawsze możesz zrobić coś innego jak np; Bossy ze skillami rodem z metina :>

 

@Edit

 

W samym skript to nie ma nic wartego uwagi, ledwo gildie da się w nim zrobić:c

417711489342956987022.png

Opublikowano

xD Nie to, że porzuciłem tylko zacząłem i gdzieś w połowie ręce mi opadły ze zmęczenia.

No ale reasumując, w skript+ jest możliwość robienia Inventory Menu

PKDt5qS.png

 

 

To jeśli robiłbyś tym sposobem jest szansa, że zamkniesz się w 150 linijkach.

Just sayin' xD

 

No ale jeśli nie chcesz to nie, zawsze możesz zrobić coś innego jak np; Bossy ze skillami rodem z metina :>

Będę robił bez sk+ i innych,sam skript :)

Opublikowano

Skrypt na coś w stylu kamieni metin (mogłoby się przydać na eventy itp.)

Oraz parkour z checkpoint, może licznikiem czasu itp.

Opublikowano

Napisz skrypt na spleef. Chętnie bym skorzystał z okazji, bo kolega wyżej się leni i szpera na mpc zamiast brokera pisać ;)

Trzeba było z WE i WG coś robić :P

 

Skrypt na coś w stylu kamieni metin (mogłoby się przydać na eventy itp.)

Oraz parkour z checkpoint, może licznikiem czasu itp.

Nie gram w metian więc nie wiem :P

Tego drugiego sie chyba nie da. Chyba że na chatcie.

Opublikowano

Trzeba było z WE i WG coś robić :P

 

Nie gram w metian więc nie wiem :P

Tego drugiego sie chyba nie da. Chyba że na chatcie.

Jeśli chodzi o WE i WG to można bez nich, wystarczy zapętlić bloki w danym regionie (nie mylić z regionem skriptowym, chodzi mi o bloki pomiędzy danymi kordami) i "setnąć" je do "air". Ugh jak to brzydko brzmi.

Natomiast co do parkoura to zmienne "set to now" i porównywanie czasu ze zmiennej z czasem teraźniejszym.

set {_zmienna} to difference between {_set_to_now} and now

 

Taki mały tip:)

417711489342956987022.png

Opublikowano

Skrypt PvP który zawiera:

  • poziomy
  • nagrody za poziomy
  • wygląd czatu (poziomy)
  • statystyki PvP oraz ranking
  • system języków
  • wszystko może być włączone/wyłączone podczas gry
  • dalej nie wiem :P

Przy takim skrypcie mogę ci pomóc :P

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

@SenzoPL

♦ pisałem bez "RANKING!"

♦ Zrobie to ale bez system języków.

@edit

on first join:
	set the player's display name to "[%{poziom.%player%}%] %name of player%"
	
on join:
	set the player's display name to ["%{poziom.%player%}%] %name of player%"
	
command /staty [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is not set:
			message "&3/staty on&7-Wlacza staty"
			message "&3/staty off&7-Wylacza staty"
		if arg 1 is "on":
			if {on.%player%} is false:
				set {on.%player%} to true
			if {on.%player%} is true:
				message "&6Twoje staty sa juz wlaczone!"
		if arg 1 is "off":
			if {on.%player%} is true:
				set {on.%player%} to false
			if {on.%player%} is false:
				message "&6Twoje staty sa juz wylaczone!"
				
on death:
	attacker is a player
	victim is a player
	if {on.%player%} is true:
		add 1 to {staty.%attacker%}
		remove 1 from {staty.%victim%}
		stop
	if {staty.%player%} is 10:
		give 1 diamond to the player
				
		

Robione na szybko i nie testowane + jestem zmęczony więc mogą być błędy.

Opublikowano

Zrob ze jak gracz wejdzie na welne koloru czerwonego to mu losuje numere od 1 do 3

i na jak jest 1 do tepa go na /warp sex

 

jak 2 to /warp klepa

 

jak 3 to /warp bob

 

 

Dam ci Lajksy Koleszko :-0

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@up

#Easy

variables:
	{tepanie.%player%} = 1

on walking on red wool:
	set {tepanie.%player%} to a random integer from 1 to 3
	if {tepanie.%player%} is 1:
		execute console command "warp sex %player%"
	if {tepanie.%player%} is 2:
		execute console command "warp klepa %player%"
	if {tepanie.%player%} is 3:
		execute console command "warp bob %player%"

@Edit Do wszystkich:

Prosze nie dawać jakiś dużych skryptów bo mnie już głowa boli *.*

Opublikowano

Zrób skrypt na QUIZ.

- Automatyczne pytania np.w którym roku urodził się Tusk? (Naprawde :D)

- Odpowiadanie na czacie, gdy skrypt wykryje daną fraze np.1989 (To przykład tylko.)

- Nagroda za poprawną odpowiedź (np.1 diax, do konfigurowania też.)

- Dźwięki (np.gdy się zacznie, ktoś poprawnie odpowie lub czas pytania minie i zmienia się na następne, można też konfigurować. )

- Komendy (/quiz start, stop)

 

Mogę jeszcze bardziej rozpisać  Zresztą możesz to zrobić jako projekt z nowym tematem. Nie chce tego tylko dla mnie.

Opublikowano

@DomT2000

variables:
	{quiz} = false
options:
	nagroda: 1 diamond

command /quiz [<text>]:
	trigger:
		if arg 1 is not set:
			message "&3/quiz start&7-zaczyna quiz"
			message "&3/quiz stop&7-konczy quiz"
		if arg 1 is "start":
			set {quiz} to true
			message "&6Zaczales quiz! Za 60 s sie skonczy!"
			broadcast "&2%player% zadal pytanie. &6W ktorym roku urodzil sie Donald Tusk?"
			wait 60 seconds
			set {quiz} to false
		if arg 1 is "stop":
			set {quiz} to false
			message "&6Skonczyles quiz!"
			
on chat:
	if {quiz} is true:
		if message contains "1957":
			broadcast "&6%player% &2Wygral!"
			give {@nagroda} to player
			set {quiz} to false
			cancel event
		

Zrobiłem tyle na szybko dopiszcie sobie permissje itd ja nie mam siły :(

Opublikowano

Napisz skrypt ze jak u gracza wykryje latanie lub szybkie poruszanie sie to go kicka !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Up nie da sie takiego czegos w skript up2 za duzo roboty

 

 

 

Wyslane z telefonu sPhone

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...