Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa przeglądarkowa gra o Pokemonach | Pokemania | Beta | 657 pokemonów | 5 światów


KaskadowiecPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Chcę wam przedstawić nową grę przeglądarkową o pokemonach. POKEMANIA

http://gamess.ct8.pl/poke/

Jeszcze nie wszystko jest po Polsku lecz to tylko kwestia czasu,raczej ważniejsze rzeczy są już po Polsku.Jak już wspomniałem jest to BETA,lecz nie będzie WIPE.

 

Pokemania jest przeglądarkową grą MMO.
Gra składa się z 5 światów i 657 pokemonów!
Każdy może dołączyć za darmo.
Naszym celem jest zostać największą grą MMO o pokemonach w sieci.
Pracujemy ciężko aby gra była aktualizowana.

 

Zarejestruj się już dzisiaj i zgarnij darmowe konto premium na 1 dzień!

579571423327107377857.png


Opublikowano

Fajnie, darmowy silnik z ragezone Pokemon-Arena

Kolego nie offtopuj,to nie temat do twoich przemyśleń.

 

Chyba ktoś w jakimś celu pisze i udostępnia takie silniki,więc dlaczego sapiesz do mnie że zrobiłem z niego użytek?

 

To czy ktoś będzie grać czy nie to raczej moja sprawa,nie twoja.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Gra całkiem przyjemna, tylko przetłumaczcie tekst i dajcie inną czcionkę i kolor.

Cały czas pracujemy nad tłumaczeniem.Jeśli masz z czymś problemy i potrzebujesz natychmiastowego przetłumaczenia tej rzeczy to napisz na naszym forum.

 

Btw.

 

Już w środę(23.04.2014) o godzinie 20:30 odbedzie sie 1 turniej!

 

Trenuj swoje pokemony aby zostac najlepszym trenerem!

 

Zapisy na turniej zostana wlaczone w środe rano.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Kolego nie offtopuj,to nie temat do twoich przemyśleń.

 

Chyba ktoś w jakimś celu pisze i udostępnia takie silniki,więc dlaczego sapiesz do mnie że zrobiłem z niego użytek?

 

To czy ktoś będzie grać czy nie to raczej moja sprawa,nie twoja.

 

To może byś tak zostawił jakąkolwiek wzmiankę w stopce?

Trzymaj lay'a do tej gierki:

 

 

efq1qk.jpg

 

 

http://www28.zippyshare.com/v/76726445/file.html
https://www.virustotal.com/pl/file/ab6b316bcb7b2a2c0caa8f9271f4bf91d1963013b4a18596685bcbf0e0082f34/analysis/1397977966/

Powodzenia w prowadzeniu gry =)

bewitched_ehqsaha.png

Opublikowano

 

To może byś tak zostawił jakąkolwiek wzmiankę w stopce?

Trzymaj lay'a do tej gierki:

 

 

efq1qk.jpg

 

 

http://www28.zippyshare.com/v/76726445/file.html
https://www.virustotal.com/pl/file/ab6b316bcb7b2a2c0caa8f9271f4bf91d1963013b4a18596685bcbf0e0082f34/analysis/1397977966/

Powodzenia w prowadzeniu gry =)

Może być ? Copyright © 2014 - Pokemania - Pokemon Arena engine - All rights reserved   ; )

Zapraszam.

Btw. dzięki.

579571423327107377857.png


Admin Cienia
Opublikowano

Kolego nie offtopuj,to nie temat do twoich przemyśleń.

 

Chyba ktoś w jakimś celu pisze i udostępnia takie silniki,więc dlaczego sapiesz do mnie że zrobiłem z niego użytek?

 

To czy ktoś będzie grać czy nie to raczej moja sprawa,nie twoja.

On nie offtopuje tylko wyraża swoje zdanie. Czy boli ciebie to że powiedział skąd masz silnik? Nie zmienia to niczego. Zajmij się grą jeśli prowadzisz temat zamiast pokazywać swoja złą stronę w temacie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

On nie offtopuje tylko wyraża swoje zdanie. Czy boli ciebie to że powiedział skąd masz silnik? Nie zmienia to niczego. Zajmij się grą jeśli prowadzisz temat zamiast pokazywać swoja złą stronę w temacie.

Boli? Chcesz to mogę ci nawet dać linka.

Btw,to nie temat do pogawędek i teraz ty mi tutaj offtopujesz.Masz mi coś do powiedzenia? Pw a nie zaśmiecasz mi temat swoimi przemyśleniami które i tak nikogo nie interesują.

Zapraszam.

579571423327107377857.png


Opublikowano

I to się ceni! :) A tak wgl to czy mi się wydaje czy nie działają takie ciosy typu Disable?

 

@edit

 

Btw. co daje premium?

5% więcej expa,

więcej "zarkęceń" kołem fortuny w dniu(3 z premium,1 bez),

10sekund czas leczenia(bez premium 2min),

możesz "kraść" 3 razy w ciągu dnia(bez premium chyba 1raz),

więcej miejsca w skrzymce odbiorczej.

 

Ciosy ogólnie działają,tylko to jest jakiś tam % na zadziałanie.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Ja nawet z premium mogę kręcić tylko raz :P

Może przeloguj,a jak dalej nic to poczekaj do jutra.Jeśli nawet jutro nie będzie działać to napisz mi i ja się tym zajmę.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Tak teraz sobie pomyślałem, mocno edytowałeś ten silnik czy tylko spolszczenie? Bo w tym silniczku jest w ch*j bugów =)

Kilka rzeczy edytowałem.Ale rzeczy wychwycić wszystkie bugi to już sam tego nie wychwyce.Dlatego też czekam aż gracze zgłoszą mi te bugi a ja chętnie się pobawię.

 

Zapraszam.

579571423327107377857.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...