Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sdlongju S1 W 1Oo% Działające Spol.(Po Zmianie Ip)


Spaik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego mam ciągle "Zostaniesz połączony z serwerem" ?

Czekałem koło 15 minut i mnie nie połączyło...

 

serv dziś off był ;] ale spol i tak działa

logod4zzzz.jpg

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa Wam teraz serwer bo mi ciągle pisze: Zostaniesz połączony z serwerem. Pytam się bo nie wiem czy u mnie jest coś źle czy znowu Chinole coś kombinują. A port jest :13001 czy 13019

Opublikowano

Spaik jesteś wielki !!!!!!!!!!!!! Thx :)xD Leci +

d41d8ef5bbc3fc0096767a343be944ec.jpg

Czy to piątek, czy sobota Bimber wygląda jak idiota.

Na ustach błyszczyk, na włosach klej, wszyscy wiedzą, że Bimber to gej.

Justin Bimber jak już wiecie to największy muł na świecie!

Opublikowano

grał ktos dzisiaj na tym servie czy caly czas off??

 

 

Niestety cały czas Off :(.Mniej my nadzieję że coś się jeszcze dziś zmieni.

Opublikowano

sd bedzie online o 4 rano najprawdopodobniej tak jak zwykle;p

SDlongju - Woj 120 < Off

SDlongju - Sura 74 T T < Off

MMyt2 - Wojownik 88 < Off

 

 

 

LINK << Moja Dziewczyna Nago[/size]

DAJ - nic cie to nie kosztuje

Opublikowano

Siemka.Zapewne wielu z was nie może się połączyć z serverem sdlongju, da radę to zrobić jedynie na chińskim cliencie.Dziś zrobiłem nowe spolszczenie które działa w 1oo%.wystarczy je wkleić do folderu z metkiem i modem.Spolszczenie zrobione w 100% prze zemnie ;p.Wprawdzie dużo się w nim nie zmieniło, jedynie porty logowania i postaci.

 

 

 

 

 

 

 

Morze ktoś zrobić filmik na you tubie i wytlumaczyć co i JAK??

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Eeee... Skoro zrobiłeś nowe spolszczenie to może zamieściłbyś do niego link ?? Tak sobie mysle <_<

 

Kurcze jak kogoś cytujesz to daj jego wypowiedz w ramke , a nie wklejasz po prostu bo myslalem juz ze ty zrobiles nowe spol , a nie podstawiles tekst Spaik'a...

Opublikowano

Ktoś wie kiedy będzie sdlongju on?? bo już nawet długo nie chodzi i stronka tez off :(

Aby nie padł to będzie dobrze :) ale jak będzie działać to ciekawe co robią znowu na tym servie

Dawniej było tak ze ciągle był on w dzień w dzień a teraz co chwila off ;/ chyba więcej off niż on :P

Jak ktoś będzie miał info na temat kiedy będzie chodzić i czy wogle będzie chodzić SDL to pisać

Z góry dzięki za info i odp :)

Opublikowano

UWAGA SŁUCHAJCIE MNIE DOKŁADNIE !!!!!!

Wszystko jest Jasne.

SDLONGJU s1 i s2 Bedzie online od 01.04.2010.

Tak jest napisanie na Chinskiej stronie z reklamami serwerów, juz nie pamietam jakiej.

IP ma zostac takie same.

Pozdrawiam dla MPC .

rosol ;-D

 

PS. w strefie polskiej od Godziny dokladnie 04:05 ;-D

Budowniczy
Opublikowano

Dobra nie działa to nie dział trudno..

Moja sura 99 z ksieżycowym+9 poszła się jebać..

pozdro!

 

 

O tak srasz bo poszła ci się jebać postać .

Kiezycowy+9 to nie wszystko ..........

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...