Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej League of Legends 2v2


Łysollo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1397753366-U215643.png


1. Zapisy prowadzone są przez 2 tygodnie, do 1szego maja.
2. Turniej odbywa się na serwerze EU Nordic East.
3. Trzeba mieć 30 level, aby się zgłosić do turnieju.
4. Jest to turniej 2v2, każda gra ma być rozegrana na mapie Howling Abbys.
5. Minimalna ilość drużyn to 18 (36 zawodników).
6. Obie drużyny muszą się umówić kiedy rozegrają mecz, mają na to czas do 48H od PW, które wyśle organizator.
7. Po rozegraniu gry należy wysłać ss'a prowadzącemu, gdzie przedstawiony będzie wynik meczu.

8. Każda z drużyn może wykonać po dwa bany na chacie przed grą, również trzeba zrobić SS'a banów, i pokazać organizatorowi.

9. Zakaz używania programu Bot of Legends.

10. Druga osoba musi posiadać konto na forum, inaczej zapis będzie nieważny.

11. Regulamin może ulec zmianie.

1397753094-U220780.png

1 Miejsce - 80zł PSC (40zł dla 1 osoby, 40zł dla drugiej)
2 Miejsce - 60zł PSC (30zł dla 1 osoby, 30zł dla drugiej)
3 Miejsce - 40zł PSC (20zł dla 1osoby, 20zł dla drugiej)

Wzór na zapis:

Nicki na forum:
Nicki w grze:


Zapisy odbywają się w tym temacie, i trwają 2 tygodnie (1 maj).

 

Jest to temat tylko i wyłącznie do zapisów, wszelkie pytania proszę pisać w TYM temacie.

 

//Zgoda ode mnie, oraz od administratora, @Szymico.

                                                                            87225705356827008866.png

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nicki na forum: eS EnoughT i @Infactor

Nicki w grze: eS EnoughT i Infactor

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Nicki na forum: RUDOLFunBAN, JacksooN2000

Nicki w grze: DGL R0M3R067 PL, JacksooN2000

 

Chcialbym dodać iż mam 30 lvl na North Americe, a tutaj 28, z czego kumpel ma 29 dlatego dostałem zgodę na udział w konkursie w dziale pytania :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...