Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd z launcherem i instalacją gry


WezyrPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 . Yo . Mam problem mianowicie że gdy chce zaktualizować to aktualizacja staje na 13 procentach i wyskakuje błąd nie jestem na swoim kompie screna podrzuce pózniej ;/

 

2 . Drugi błąd u kolegi nie chce się wogóle launcher zainstalować o.O

 

post-392734-0-99354000-1397724874_thumb.png

 

post-392734-0-83594400-1397724909_thumb.png

 

Wie ktoś co z tym zrobić ?

 

Te screnny są do tego drugiego błędu ;d

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Sory pierwszy raz ten program widze co mam tam ustawić ;x ?

 

@Edit W tym programie wybrałem Update i Aion zainstalowałem i teraz aktualizuje może będzie działać narazie dzięki

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Nadal błąd dam screnna . Jakieś pomysły próbowałem wyłaczac transwer p2p ale nadal to samo ;/ @Edit KUWA sory za duble post

post-392734-0-03557500-1397745075_thumb.png

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

@ ref

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Nikt nie wie o co chodiz z tym błędem ??? @ref

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

Wywal wszystko, cały plik AIONA z Gameforgem. Zainstaluj ze strony głównej AION klienta i instaluj wszystko od nowa. Działa w 100% bez żadnych przenoszeń, problemów z bibliotekami czy potem z brakującymi teksturkami.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Dorzucę poradnik do instalacji.Oczywiście ściągam lancher-em,który podany jest w linku

 

Jak dobrze zaistalować AION:


1. Skąd pobrać klienta AION?
Ponieważ to forum skupia w większości przypadków ludzi grających na
europejskim serwerze [EU] to należy przejść na stronę

http://www.aionfreetoplay.com/website/download

gdzie pobieramy Gameforge Live, w którym musimy ustawić język na ENG gdyż gry są wyświetlane dla
poszczególnych krajów.

Ogólnie, nie polecam pobierać tą metodą, gdyż ten launcher ostro daje d..y.

Sposób 2:
Pobieramy laucher wcześniejszej generacji. W tym celu pobieramy laucher z tej lokalizacji:

https://dl.dropbox.com/u/4550126/setup_20120224.exe

2. Dlaczego launcher nie pobiera mi gry / zatrzymuje się?
Do prawidłowego funkcjonowania lauchera upewnij się, że zezwoliłeś laucherowi
w zaporze / antywirusie na połączenie z internetem (to najczęstszym problem związany z pobieraniem).
Jeżeli launcher zatrzymuje się na dłuższą chwilę tzn. że instaluje to co zdążył już pobrać
(są 2-3 takie etapy   w okolicach 50 %)

3. Dlaczego laucher wywala mi błędy?
Najprawdopodobniej brakuje Ci miejsca na dysku. Laucher wymaga jakieś 25 - 27GB wolnej przestrzeni
na dysku + miejsce na rozpakowanie tego co pobiera.

4. Mam problem z bibliotekami  *.dll [wywala jakieś dziwne komunikaty]

Sprawdź czy posiadasz najnowszą dla swojego systemu wersję pakietu DirectX oraz NET Framework:

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/search.aspx?q=directx
http://www.microsoft.com/pl-pl/download/search.aspx?q=net%20framework

Dodatkowo doradzam wrzucić najaktualniejszą wersję DX 9.c
oraz Framework 2 (ma też w zestawie Fw 2.5,3,3.5) ponieważ niektóre biblioteki mają starsze wersje skryptów niz np. Windows 8 bądź 7.

5. Mam inny problem...
Z głównego katalogu gry usuń folder "L10N", uruchom launcher i kliknij "File check".


6.Gdy za długo nie jest ściągana żadna biblioteka,wyłacz launcher ,a w menadżerze zadań wyłącz
Proces NCLauncher.exe.
Uruchom go z powrotem i obserwuj czy znowu ściąga.
Jeśli tak,to "kamyk z serca" i jest nadzieja na szybsze ściągnięcie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...