Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Astard.pl Klasyczny serwer Metin2 !


WeedProjects

Flagi  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowe flagi królestw, czy stare ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


 


fabula.png


fabka.png


adresy.png


ts3logo.png



Ts3.ZabQ.pl

fb.png



wkrotce

str.png



www.astard.pl

informacje.png


faq.png


raty.png


raty1.png


 


krolestwa.png


UKLPy95.png jino.png


 


     gIeRG4X.pngshinsho.png


 


krolestfa.png


 


handlarze.png


sklep1.png    shop6.png    handlarz1.png   kd.png


f.png  f1.png


 


biolog.png


bio.png


 


biolog110.png


 


biolog130.png


 


biolog150.png


 


biolog165.png


 


kd1.png


 


 


kamieniedusz.png


kade.png


npc.png


 poszukiwacz.png


 


 


mumia.png


 


staruszek.png


 


 


 


pomocnik.png    joker.png


 


sura.png


 


skille.png


zwoj.png


wyglad.png


systemosiagniec.png


systemek.png


ap.png ap1.png


 


 


wierzchowce.png


baran.png    lew1.png


 


dzik.png    nosorozec.png


lew2.png     kon.png


smoczek.png


 


fryzury.png


fryski.png


fryza1.pngfryza2.png


 


fryza3.pngfryza4.png


fryza5.pngfryza6.png


fryza7.pngfryza8.png


 


mapy.png


nieznanetereny.png


 


 


 


 


 


 


opetanawyspa.png


 


 


 


zaginionaoaza.png


 


 


tajemniczegory.png


 


 


wieloswiat.png


 


dungi.png


niebianska.png


 


 


niebklucz.png


 


 


niebianska1.png


 


wrotapiekiel.png


 


 


kluczwrota.png


 


pieklo.png


 


 


krwawa.png


 


krwawa1.png


komnatasmoka.png


 


etapy.png


 


katakumby.png


 


katakumbyopis.png


bonki.png


 


 


bonusy.png    listabonow.png


 


 


marmury.png


marmurki.png


 


 


skazaniec.png


 


systemulep.png


wojownik.png


miecz1.pngmiecz2.pngmiecz3.pngmiecz4.pngmiecz5.png


2reka1.png2reka2.png2reka3.png2reka4.png


woj1.pngwoj2.pngwoj3.pngwoj4.png


 


ninja.png


sztylety1.pngsztylety2.pngsztylety3.pngsztylety4.pngsztylety5.png


luk1.pngluk2.pngluk3.pngluk4.png


ninja1.pngninja3.pngninja2.pngninja4.png


 


szaman.png


wachlarz1.pngwachlarz2.pngwachlarz3.pngwachlarz4.png


dzwon1.pngdzwon2.pngdzwon3.pngdzwon4.png


szaman1.pngszaman2.pngszaman3.pngszaman4.png


 


srr.png


sura1.pngsura2.pngsura3.pngsura4.png


 


dreamteam.png


team1.png


weryfikacja.png


wery1.jpg


wery2.jpg

 


 


generator


nie mogę dodać grafiki o takim rozszerzeniu na forum, oto tresc bledu po dodaniu generatora

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pliki takie same jak kiedyś na Spotline widzę. Hmm może zagram.

Dokładnie, na eterialu i spocie była masa błędów,  między innymi bugi yang, bugi z questami, zbyt łatwe dropinenie ulepszaczy, szansa 100% na ulepszenie itp . Tutaj wszystko jest poprawione .

oraz dodane jest kilka nowości .

Opublikowano

Weed możesz wejść na ts3?

 

Co do serwera może zagram i nie mam teraz możliwości polecenia bez zagrania.,

 

@Edit piszecie ,że gracz dostaje na start skille na G po czym 10 kamoli na P. To moje Pytanie brzmi: Po jakiego grzyba u "Imprezowego Staruszka jest: Chce Skille na P"?

Opublikowano

Być może wbiję obczaić klimat ale w prezce za mało szczegółuw 

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Ładnie poprawiony serwer, bez bugów tym razem ;) Szkoda, że max lvl to 175, ale mam nadzieje, że z czasem to sie zmieni ;)

 

Polecam.

 

Wystarczy przeczytać przentację, a nie popatrzeć na obrazki.

 

@top

Pytanka:

Macie jakąś reklamę u jutuberów?

Jakie wartości bonusów 6-7?

Jest możliwość zdobycia "dopalaczy"? (Obrony, ataki, dłonie kryta/szycia itd.) Jeżeli nie to proponuje je dodać do jakiegoś dropu z mobów albo po prostu do handlarzy.

Skąd można zdobyć Kamienie Anty?

Dlaczego niektóre postacie mają po 5 broni (epickich), a inne po 4?

 

Apropo, przy biologu 110 nie napisałeś jaka jest nagroda i nie wiem czy to specjalnie czy nie, ale nie "achivment" tylko "achievement".

GL.

Opublikowano

a kiedy będzie przewidziany mniej więcej start ? bo się nie doczytałem ? 

Opublikowano

Wystarczy przeczytać przentację, a nie popatrzeć na obrazki.

 

@top

Pytanka:

Macie jakąś reklamę u jutuberów?

Jakie wartości bonusów 6-7?

Jest możliwość zdobycia "dopalaczy"? (Obrony, ataki, dłonie kryta/szycia itd.) Jeżeli nie to proponuje je dodać do jakiegoś dropu z mobów albo po prostu do handlarzy.

Skąd można zdobyć Kamienie Anty?

Dlaczego niektóre postacie mają po 5 broni (epickich), a inne po 4?

 

Apropo, przy biologu 110 nie napisałeś jaka jest nagroda i nie wiem czy to specjalnie czy nie, ale nie "achivment" tylko "achievement".

GL.

1- Będzie reklama napewno, gameplaye dodam do prezki

2- 10-15 pod exp, oraz pvp

3- tak będą dropiły z skrzyni serwerwoej

4- Kamienie anty dropi się z metinów od mapy 90lv

5- ponieważ zrobiłem do niektórych zdjęcie z bronią na 80 lv (syriusz) a do innych same nowe epiki :)

6. błąd, naprawię gdy będę w domu

 

dzieki i pozdrawiam :)

Weed możesz wejść na ts3?

 

Co do serwera może zagram i nie mam teraz możliwości polecenia bez zagrania.,

 

@Edit piszecie ,że gracz dostaje na start skille na G po czym 10 kamoli na P. To moje Pytanie brzmi: Po jakiego grzyba u "Imprezowego Staruszka jest: Chce Skille na P"?

Jest tam informacja, jak je zdobyć ! :)

Czemu w nagłówku jest klasyczny serwer metin? Spodziewałem się starego metina z 99lvlem a nie jakiś dziwactw.

Myślisz że ktoś teraz grałby na takim serwerze ? hmm moze max 40 osób .

 

Pozatym jak na nasze czasy jest to klasyczny serwer, w porównaniu nawet do pla ;)

Być może wbiję obczaić klimat ale w prezce za mało szczegółuw 

Dokladnie, mało szczegółów bo jeszcze nie skonczylem prezentacji, epickie bronie na 75 +, ekwipunek do pvp, tarcze, bizuteria i inne ! :) 

 

Serwer polecam bo warto, u nas macie pewność że nie będzie bugów gdyż była juz pierwsza odsłona i zostały załatane .

eterial s2

 

nie zagram, nuda serwer

Kto co lubi :)

Opublikowano

Pliki Eteriala? Szkoda myślałem że coś swojego.

No cóż życzę wam powodzenia na starcie, i polecam serwer z względu na administrację.

w6qirs.jpg

Opublikowano

Pliki Eteriala? Szkoda myślałem że coś swojego.

No cóż życzę wam powodzenia na starcie, i polecam serwer z względu na administrację.

Dziękuje i wzajemnie, btw pliki eteriala to w sumie "coś swojego" gdyż sami je robilismy od podstaw :)

Opublikowano

Dziękuje i wzajemnie, btw pliki eteriala to w sumie "coś swojego" gdyż sami je robilismy od podstaw :)

gówno prawda, są to edytowane pliki spotline a nie od 0  :x

Opublikowano

zwoj.png

Nie chcę tu zaskoczyć administracji , ale rady nie działały nigdy na kamyki , nie działają i działać nie będą . 
Najprostsze rozwiązanie to dać sklie P na 5 lvl'u .

Opublikowano

zwoj.png

 

Nie chcę tu zaskoczyć administracji , ale rady nie działały nigdy na kamyki , nie działają i działać nie będą . 

Najprostsze rozwiązanie to dać sklie P na 5 lvl'u .

 

dokładnie, najprostsze, lecz to nie jest serwer prosty :)

Opublikowano

Zastanawiają mnie dwa ss'y:

 

niebklucz.png

 

Czemu to jest wycięte z innej grafiki ?

 

krwawa.png

 

Czemu tu i na innych ssach jest zakryta nazwa serwera? Oraz czemu ten ss jest zrobiony z filmu z yt ?

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Zastanawiają mnie dwa ss'y:

 

niebklucz.png

 

Czemu to jest wycięte z innej grafiki ?

 

krwawa.png

 

Czemu tu i na innych ssach jest zakryta nazwa serwera? Oraz czemu ten ss jest zrobiony z filmu z yt ?

a czemu nie ? nie ukrywamy że eterial to był nasz serwer o.O

Opublikowano

Wk*****jące są te wasze teksty "Pliki Eteriala(czy też innego serwera)", prawdę mówiąc kogo to k**wa obchodzi?

Pod każdą prezentacją jakiś głąb ten nić nie wnoszący syf napisać musi.

 

 

Serwer mi się spodobał, wbiję. :)

Kiedy start?

Jest ankieta co do startu ,gdybyś niezauwazył.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Wk*****jące są te wasze teksty "Pliki Eteriala(czy też innego serwera)", prawdę mówiąc kogo to k**wa obchodzi?

Pod każdą prezentacją jakiś głąb ten nić nie wnoszący syf napisać musi.

 

 

Serwer mi się spodobał, wbiję. :)

Kiedy start?

Piątek, sobota, zależy od ilości glosow w ankiecie i zainteresowania, dzis grubsza reklama :)

NIE POLECAM.

 

Argument?

 

- Będzie grało max 10 osób

- Patrząc na administracje postoi kilka dni

- Nic nowego sam syf..

 

NIE POKECAM.

a co Ty mozesz wiedziec o naszej administracji ? proroków nie potrzebujemy, nic nowego sam syf ? to powiedz mi czemu na serwerze który reklamujesz jest mnóstwo nowości a liczba graczy jest stosunkowo niska ? proroków co do graczy nie potrzebuje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...