Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Powrót redakcji minecraft


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sporo nad tym myślałem i doszedłem do wniosku że redakcja się rozpadła z braku zorganizowania. 

Teraz proponuję powrót tej że organizacji tylko z bardziej zorganizowaną ekipą: ranga lider redakcji, redaktor minecraft.

Nie ma zmian liderów co 2 tygodnie. 

Jest regulamin którego trzeba się trzymać. 

Co 2 tygodnie robimy 'podsumowanie' naszej pracy, zmian w minecraft itp.

Nie jakieś 'aby dojść do redakcji napisz do lidera' tylko jakiś mini dział ew. temat gdzie składamy aplikacje.

Trudniejsze wymagania a nie 300 postów.

 

Wiem że pewnie to się nie przyjmie ale mam jeszcze nadzieję <3

Opublikowano

1. Mało chętnych.

2. Ci co są chętni to po tygodniu olewają to.

3. Większość jest dla rangi.

4. Nie będę cały czas kontrolował Was i pisał, że jest jakaś nowość.

5. Redaktorzy pisali dosyć często, że nie ma tyle nowości w mc, żeby były często artykuły.

 

Niestety, nie widzę tego nadal. Co z tego, że przez dwa tygodnie popracuje, jak po tym czasie znowu będzie dno?

Opublikowano

1. Mało chętnych.

2. Ci co są chętni to po tygodniu olewają to.

3. Większość jest dla rangi.

4. Nie będę cały czas kontrolował Was i pisał, że jest jakaś nowość.

5. Redaktorzy pisali dosyć często, że nie ma tyle nowości w mc, żeby były często artykuły.

 

Niestety, nie widzę tego nadal. Co z tego, że przez dwa tygodnie popracuje, jak po tym czasie znowu będzie dno?

1. Tłumów nie potrzeba

2. No to będą surowe wymagania

3. Np. niektórzy mentorzy (nie będę rzucał nickami) tak samo

4. Od tego jest lider

5. To chyba troszkę mało patrzyli bo co najmniej co 4-6 dni jest jakaś nowość o której warto by napisać. Pozatym redakcja pisała tylko o MC na PC a co z MCPE albo z Mc na konsole?

Opublikowano

1. Mało chętnych.

2. Ci co są chętni to po tygodniu olewają to.

3. Większość jest dla rangi.

4. Nie będę cały czas kontrolował Was i pisał, że jest jakaś nowość.

5. Redaktorzy pisali dosyć często, że nie ma tyle nowości w mc, żeby były często artykuły.

 

Niestety, nie widzę tego nadal. Co z tego, że przez dwa tygodnie popracuje, jak po tym czasie znowu będzie dno?

Nie byłem dla rangi, bo mam kida mentora i mrt, więc nie miałbym jej na wierzchu.

 

Byłbym na tak, bo tam startowałem, i sporo czasu w niej spędziłem, ale będą na nie ludzie, w dodatku dział i artykuły poszły w pizdu :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...