Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim spocie w grocie wxpić w grocie w perfekcyj eq ?


Creeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , gram na ravi i na jakim spocie tam expić w takim eq ?

Moje eq:

-Truta+9 sr38 kd+5 moba kryta i szycia

-Stal+9 2k pz 15strzalki 10do pz kd+5 speed uchylka uniku

-Strachu+9 20grota 15unik strzal

-Fenki+9 1,5k pz 5omdlenie 15 strzalki

-Sokol+9 nno 15blok

-Białko+9 20grota 10do pz

-Ebo+9 20grota 15strzałki

-Diax nasior+9 2k pz 15strzaly 5omdlenie

Skile:

-Aura P

-Wir P

-Szarża P

-Trzystronne P

-Berek M8

Buffy po 50%

A wiec pytanie na jakim spocie expic do 86 ?

Opublikowano

Siema , gram na ravi i na jakim spocie tam expić w takim eq ?

Moje eq:

-Truta+9 sr38 kd+5 moba kryta i szycia

-Stal+9 2k pz 15strzalki 10do pz kd+5 speed uchylka uniku

-Strachu+9 20grota 15unik strzal

-Fenki+9 1,5k pz 5omdlenie 15 strzalki

-Sokol+9 nno 15blok

-Białko+9 20grota 10do pz

-Ebo+9 20grota 15strzałki

-Diax nasior+9 2k pz 15strzaly 5omdlenie

Skile:

-Aura P

-Wir P

-Szarża P

-Berek M8

Buffy po 50%

A wiec pytanie na jakim spocie expic do 86 ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...