Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nazwał byś nowy serwer Metin2.pl?


maciekferec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osoba która wygra event na pl'u może nazwać serwer.Na forum jest napisane że ważne jest żeby była to nazwa wyspy i była zgodna z OWU Metin2. Nie wiem czy wiecie, ale Deimos, Phobos, Phantos, Monolit itp. (ogólnie stare serwy) miały nazwy takie jak księżyce prawdopodobnie Saturna ale głowy nie dam. Wiadomo że nowego serwera nie można nazwać Gównotron albo Kutafix tylko dać mu jakąś ogarniętą nazwe wyspy i nie mówie tu żeby nazwać go np. Majorka bo było by to żałosne :D Podzielcie się pomysłami :P

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dolar$ , a tak na serio to najpierw wszystkie serwery łączą bo nikt nie gra,a teraz jak dodali do is przeniesienie się na inny serwer za SM to robią nowy serwer żeby z niego przenieśli się za wykupione za kasę SM.(nie wspominając że yang można kupić za SM - są żałośni) Za pół roku znowu połączą serwery i będzie taki chuj, tylko kasa im w głowie, ta gra niedługo nie będzie miała prawa bytu, bo już teraz stała się pay2win chociaż kiedyś taka nie była.

Opublikowano

Dolar$ , a tak na serio to najpierw wszystkie serwery łączą bo nikt nie gra,a teraz jak dodali do is przeniesienie się na inny serwer za SM to robią nowy serwer żeby z niego przenieśli się za wykupione za kasę SM.(nie wspominając że yang można kupić za SM - są żałośni) Za pół roku znowu połączą serwery i będzie taki chuj, tylko kasa im w głowie, ta gra niedługo nie będzie miała prawa bytu, bo już teraz stała się pay2win chociaż kiedyś taka nie była.

Ale musisz przyznac ze zadna polska gra mmo nie ma tylu graczy co wlasnie metin.Badz co badz juz dawno mogli zwinac interes.Mimo to trzyma sie na rynku juz kilkanascie lat.Nadal widac reklamy na serwisach typu gry.pl/wyspagier etc

 

Bez spamu ; Wyspy owcze

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Dolar$ , a tak na serio to najpierw wszystkie serwery łączą bo nikt nie gra,a teraz jak dodali do is przeniesienie się na inny serwer za SM to robią nowy serwer żeby z niego przenieśli się za wykupione za kasę SM.(nie wspominając że yang można kupić za SM - są żałośni) Za pół roku znowu połączą serwery i będzie taki chuj, tylko kasa im w głowie, ta gra niedługo nie będzie miała prawa bytu, bo już teraz stała się pay2win chociaż kiedyś taka nie była.

Kolego widze że nie czytałeś tematu na board co do serwera. Przez rok albo 2 nie będzie możliwości przenosin na nowy serwer. Yangi w IS wejdą ale ze sporym opóźnieniem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...