Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

YANGI W IS/Upadek metina. Dlaczego? Jakie sa wasze opinie na ten temat?


ziombel95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.Byłem graczem metka od s1 - Monastyr. Teraz już nie gram przez bardzo długi okres czasu po sprzedaniu swojej postaci i eq z 2 lata temu za ponad 2k pln.Grałem na wielu serwach najwyższy lvl to 94... Grałem na Monastyrze/Obsydianie/Kronosie/Solarze i paru innych serwach ale na tych zostałem najdluzej i najwiecej osiagnalem..Do czego zmierzam..Do waszego pierdolonego gadania i krytykowania teraz to co robi GF. Yangi w IS.Ciągła krytyka i pierdolenie..Jak myslicie jest to skutek czego? Głownie jest to problem spowodowany waszą wieloletnią pracą botów/dmg hacków i innych gowien...nie 1 pisalem (z innych kont -teraz juz zbanowanych jak jeszcze wierzylem w sens grania fair) tu na forum i wam po prostu jechalem...jakie odpowiedzi były ? Były takie reakcje :

"Jest to forum z cheatami wiec wypierdalaj jak sie nie podoba"  Masa takich odpowiedzi. Masa kurwa napalonych dzieci na granie unfair....od dluugiego juz czasu 2-3 lata jeszcze jak grałem juz były pogłoski ze "to nie jest ten metin co byl kiedys" a czy ktokolwiek pomyslał dlaczego ? Bo wszystko mozna było kupić na allegro..od yangow po itemy..kto to stworzyl? WY. Yangi zalały cały rynek kazdy kupowal ile sie dalo..do tego wszystkie boty 24/7 rozpierdalaly serwer dodatkowo..JAK SERWER MOGL SIE ULEPSZAC I PATRZEC NA WASZE DOBRO JAK WSZYSCY KURWA LATALI ZA WASZYMI BOTAMI I BANOWALI TO GOWNO. Duza liczba topowych graczy rowniez dbala o to i probowala zapobiegac i od razu was reportowali( bo oni w nocy zapieprzali dropili i nie bez powodu byli w topce..były to osoby ktorym sie chcialo i nie szly na łatwizne a wy to zjebaliscie razem z ich ciezka praca).dlaczego teraz macie pretensje do GF za obecny stan rzeczy skoro to wy jestescie za to odpowiedzialni ? ile osob odeszlo ze wzgledu na oszustwa ? teraz nie wiem jak jest ale kurwa jak kupowalem trytona za 9kkk bodajze? 1 z najlepszych na serwie....musialem przeciez zaufac gosciowi i logac na tyle kont bo oczywiscie limit to 2kkk byl nie wiem jak teraz i nawet mnie to nie interesuje..ale jakbym stracil te 9kkk to sadzicie ze bym nie skonczyl gry? od razu bym mial to daleko. wiekszosc uciekala na privy widzac to co sie dzieje...wiekszosc graczy ktora do czegos doszla nie dzieki IS badz allegro a ciezkiej pracy mam na mysli np dropienie w m2 - 35 lvl body - co bylo bardzo popularne i 2x drop + nocki zarwane by miec kase np po miesiacu-2 na jakis kozak item..takie osoby rowniez odeszly bo wystarczylo wejsc na allegro i wszystko juz mozna bylo kupic...jak GF moglo sie skupic na ulepszaniu gry skoro was ganiali w kółko a wy robiliscie ciagle nowe gowno wychodzily nowe programy/vipy  i Bog wie co jeszcze.. to o co macie pretensje...teraz GF powinno wam odpowiadac tak jak by mi odpowiedzieliscie jakis czas temu z tym  : " Jest to forum z cheatami wiec wypierdalaj jak sie nie podoba" to powinniscie taka odp dostac " JEST TO GRA NASTAWIONA TYLKO NA ZYSK BO SPIERDOLISCIE JEJ WSZYSTKIE UROKI A JAK NIE PASUJE TO NARA " taka jest prawda.

to jest moje zdanie jesli macie cos ciekawego do powiedzenia to mowcie. ale COS CIEKAWEGO. moze nie mam racji ? gralem od poczatku metka..od samego poczatku...na monku expilem na pustyni w pt z 1 badz 2 ninja i z 4-5 osob na koniach..to byly czasy prawdziwej gry..nie gdzie 1 osoba brala caly spot..grałem tam gdzie ninja był potrzebny jako lur i gdzie pt na bo badz pustyni bylo całe zawalone lagi były niemiłosierne a ja logalem na kazde ch z nadzieja ze moze tam ktos ma jakies miejsce w PT. to byly czasy prawdziwej gry. czasy gdzie wbijalem lvl caly dzien badz dwa z cala masa nieznajomych ludzi..byly przygody i to wszystko mialo sens.chwała tym co również przeżyli ten okres czasu i mieli przyjemnosc zasmakować tego "prawdziwego" metina.Musicie zrozumiec ze to my bylismy odpowiedzielni za ta gre i za jej rozwoj bo to MY bylismy jej silnikiem..nie miejcie teraz pretensji do GF bo to MY i nasze swietne pomysly daja wlasnie teraz taki efekt. sory za ortografie jak gdzies tam pizgalem bledy itd ale pisze w pospiechu bo zaraz wychodze z domu a chcialem skomentowac obecna sytuacje.
 

Opublikowano

w pelni Cie popieram :) rowniez gralem za tamtych czasow ;D i tez pamietam jak ja ninja mialem skile rozdane po 10 :P ale gralo sie dalej :D czlowiek ucyzl ise gry itp.. a potem fakt faktem nastal moment yangowitp.. 

w tematach mozna zauwazyc jak ludzie pytaja sie gdzie grac a inni oodpisuja im ze bez yangow z allegro nie ma na co liczyc.. wiec beka nie?

gra byla dobra.. chciwi ludzie ja zniszczyli..

Opublikowano

Siemka.Byłem graczem metka od s1 - Monastyr. Teraz już nie gram przez bardzo długi okres czasu po sprzedaniu swojej postaci i eq z 2 lata temu za ponad 2k pln.Grałem na wielu serwach najwyższy lvl to 94... Grałem na Monastyrze/Obsydianie/Kronosie/Solarze i paru innych serwach ale na tych zostałem najdluzej i najwiecej osiagnalem..Do czego zmierzam..Do waszego pierdolonego gadania i krytykowania teraz to co robi GF. Yangi w IS.Ciągła krytyka i pierdolenie..Jak myslicie jest to skutek czego? Głownie jest to problem spowodowany waszą wieloletnią pracą botów/dmg hacków i innych gowien...nie 1 pisalem (z innych kont -teraz juz zbanowanych jak jeszcze wierzylem w sens grania fair) tu na forum i wam po prostu jechalem...jakie odpowiedzi były ? Były takie reakcje :

 

"Jest to forum z cheatami wiec wypierdalaj jak sie nie podoba"  Masa takich odpowiedzi. Masa kurwa napalonych dzieci na granie unfair....od dluugiego juz czasu 2-3 lata jeszcze jak grałem juz były pogłoski ze "to nie jest ten metin co byl kiedys" a czy ktokolwiek pomyslał dlaczego ? Bo wszystko mozna było kupić na allegro..od yangow po itemy..kto to stworzyl? WY. Yangi zalały cały rynek kazdy kupowal ile sie dalo..do tego wszystkie boty 24/7 rozpierdalaly serwer dodatkowo..JAK SERWER MOGL SIE ULEPSZAC I PATRZEC NA WASZE DOBRO JAK WSZYSCY KURWA LATALI ZA WASZYMI BOTAMI I BANOWALI TO GOWNO. Duza liczba topowych graczy rowniez dbala o to i probowala zapobiegac i od razu was reportowali( bo oni w nocy zapieprzali dropili i nie bez powodu byli w topce..były to osoby ktorym sie chcialo i nie szly na łatwizne a wy to zjebaliscie razem z ich ciezka praca).dlaczego teraz macie pretensje do GF za obecny stan rzeczy skoro to wy jestescie za to odpowiedzialni ? ile osob odeszlo ze wzgledu na oszustwa ? teraz nie wiem jak jest ale kurwa jak kupowalem trytona za 9kkk bodajze? 1 z najlepszych na serwie....musialem przeciez zaufac gosciowi i logac na tyle kont bo oczywiscie limit to 2kkk byl nie wiem jak teraz i nawet mnie to nie interesuje..ale jakbym stracil te 9kkk to sadzicie ze bym nie skonczyl gry? od razu bym mial to daleko. wiekszosc uciekala na privy widzac to co sie dzieje...wiekszosc graczy ktora do czegos doszla nie dzieki IS badz allegro a ciezkiej pracy mam na mysli np dropienie w m2 - 35 lvl body - co bylo bardzo popularne i 2x drop + nocki zarwane by miec kase np po miesiacu-2 na jakis kozak item..takie osoby rowniez odeszly bo wystarczylo wejsc na allegro i wszystko juz mozna bylo kupic...jak GF moglo sie skupic na ulepszaniu gry skoro was ganiali w kółko a wy robiliscie ciagle nowe gowno wychodzily nowe programy/vipy  i Bog wie co jeszcze.. to o co macie pretensje...teraz GF powinno wam odpowiadac tak jak by mi odpowiedzieliscie jakis czas temu z tym  : " Jest to forum z cheatami wiec wypierdalaj jak sie nie podoba" to powinniscie taka odp dostac " JEST TO GRA NASTAWIONA TYLKO NA ZYSK BO SPIERDOLISCIE JEJ WSZYSTKIE UROKI A JAK NIE PASUJE TO NARA " taka jest prawda.

 

to jest moje zdanie jesli macie cos ciekawego do powiedzenia to mowcie. ale COS CIEKAWEGO. moze nie mam racji ? gralem od poczatku metka..od samego poczatku...na monku expilem na pustyni w pt z 1 badz 2 ninja i z 4-5 osob na koniach..to byly czasy prawdziwej gry..nie gdzie 1 osoba brala caly spot..grałem tam gdzie ninja był potrzebny jako lur i gdzie pt na bo badz pustyni bylo całe zawalone lagi były niemiłosierne a ja logalem na kazde ch z nadzieja ze moze tam ktos ma jakies miejsce w PT. to byly czasy prawdziwej gry. czasy gdzie wbijalem lvl caly dzien badz dwa z cala masa nieznajomych ludzi..byly przygody i to wszystko mialo sens.chwała tym co również przeżyli ten okres czasu i mieli przyjemnosc zasmakować tego "prawdziwego" metina.Musicie zrozumiec ze to my bylismy odpowiedzielni za ta gre i za jej rozwoj bo to MY bylismy jej silnikiem..nie miejcie teraz pretensji do GF bo to MY i nasze swietne pomysly daja wlasnie teraz taki efekt. sory za ortografie jak gdzies tam pizgalem bledy itd ale pisze w pospiechu bo zaraz wychodze z domu a chcialem skomentowac obecna sytuacje.

 

nie żeby coś ale skoro grałeś od początku to wtedy 1 serwer to był POLAND nie Monastyr ale mniejsza powiem tak co do cheatów jak na globalu i na privach jest to chore ale wiadomo znajdą się i takie n00by co nawet grać normalnie nie potrafią i potrzebują grać na bocie też denerwowało mnie to jak była grupka 15 osób na spocie zaprzysiężonych ale zazwyczaj dedałem ich z wolnego :) ogółem nie popieram gry na cheatach a ci co te cheaty zrobili to także zwykłe n00by jedyny normalny bot to chyba fishbot bo on zbytnio gry nie psuł reszta to zwykłe śmiecie takie jak kamer czy coś ogółem nie mówię tu o ludziach którzy to coś stworzyli tylko o ich wytworach ... no ale też szczerze metin to nie jedna gra gdzie cheaty znajdziesz. Pozdrawiam na globala już nie wchodzę z 4 lata i nie mam zamiaru bo dla mnie to g*wno :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...