Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nowy dział w FPS-ach


Eldox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o dodaniu nowego fps-a a mianowicie planet side II ?
 
 
Krótki opis gry:
 
Pole walki:
A wiec jest to 1 osobowy fps z gigantycznym obszarem do walki. 

planetside-2-mapcontinents---planetside-To jedna z map


 
Grywalne frakcje:

W Planet side 2 mamy 3 frakcje oznaczone kolorami
FIOLETOWYM - VANU

vanu.png


 
CZERWONYM - TERRAN

tr-empire-nav-icon.png


 
NIEBIESKIM - NEW CONGLOMERATE

Empires-nc-icon.png


Różnią się one w sumie tylko wyglądem i nie ma znaczenia gdzie dołączysz

 

 
Opis rozgrywki:
 
Gdy spojrzysz na mapkę zobaczysz 3 kolory ( frakcji ) to jaki teren ma kolor to znaczy w czyim jest posiadaniu.
I własnie o to tutaj chodzi aby przejmować tereny wroga tak w skrócie.
Do dyspozycji mamy kilka pojazdów które nam to ułatwiają nie będę ich tu teraz wymieniał. (lądowe i latające :) )
 
Kilka ss-ow z gry:

 

Planetside2-1.jpg
planetside_2_1.jpg
c24573460b7ef16270416277ace93766.jpg
20121221065212.jpg

 

Opublikowano

Z takimi sprawami najlepiej pisać do moderatora działu. Fakt, mój błąd.

Mi osobiście jednak, pomysł się podoba.

 

Za.

Opublikowano

Z takimi sprawami najlepiej pisać do moderatora działu. Mi osobiście jednak, pomysł się podoba.

 

Za.

Moderatora którego działu? Przecież to jest sugestia o dodanie nowego. 

Przechodząc w sedno, są do tej gry jakieś cheaty itp.? Obecnie jestem neutralny.

Opublikowano

Z takimi sprawami najlepiej pisać do moderatora działu. Mi osobiście jednak, pomysł się podoba.

 

Za.

Przecie nie ma moda ogólnego wszystkich fpsów ;-;

Na próbę można dodać

Opublikowano

Nie. Pierwszy raz o niej słyszę, wątpię aby było zainteresowanie w tym dziale, ponieważ i tak jest małe w FPS

 

Ja raczej nie jestem na tak,myślę że powinny być działy w miarę popularnych gier.

 

Naprawde ... Najwiekrzy fps na rynku Bf sie chowa przy niej wpiszcie sobie na yt / google 

Opublikowano

Tak pykam w tą gierkę sporo i było by mi bardzo miło gdyby takowy dział się pojawił :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...