Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK] Jak nie zostąc zbanowany używając hacków


qqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Oczywisty, nie używać hack'ów.

2. Używać najnowszych hack'ów, a nie z przed miesiąca.

3. Nie ujawniać się zbytnio grając z hack'iem.

4. Nie używać dużej ilości hack'ów w hack'u, tzn. brać najpotrzebniejsze.

5. Używać Bypass'ów żebyście nieszukali:

 

To jest ukryta treść, proszę

6.Wyłączyć hack'a gdy wejdzie GM do room'a

 

myimageog3.gif

ban1.gif

>>> MOJE PORADNIKI DO PROGRAMOWANIA <<<

Mogę pomódz w waszych problemach w godzinach 8-24 PW

Opublikowano
6.Wyłączyć hack'a gdy wejdzie GM do room'a

Wg. mnie to zaszczyt dla hackera być zbanowanym przez GM'a xD

Najlepiej używać hacków na GPS ew. inne małe game helpery.

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

ban1.gif

wrhwpbs031007.jpg

 

Opublikowano

Najlepszy hack jak dlamnie to ESP nikt niezauważy i fajnie sie na nim gra

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

Oczywiście, że najlepszy hack to invisible i FAF .. Ale one są najbardziej "widoczne.." Ale cóż. OPK też nie jest złe.. Co ja bym dał żeby hacki (VIP) nie były wykrywalne, kurde.. Ale życie nie jest takie piękne

Starogardzka.jpg

Tylko Łódzki Klub sportowy ŁKS

obraz.png

Opublikowano

ten bypass co jest na forum nic niedaje!!! dostalem przedchwila bana

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Opublikowano

Ja to bym chciał wr plus za darmo i na zawsze ale cóż....

To tylko marzenia

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

×
×
  • Dodaj nową pozycję...