Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wywala po do logowania - Pliki serwerowe Warum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pliki serwerowe Warum.

Ja jako na swoim komputerze (na tym którym stoi serwer) mogę się zalogować i grać , znajomych oraz mnie na drugim komputerze wyrzuca po wybraniu postaci.

 

 

Jak zrobić aby znajomi mogli grać przez hamachi ?

- Odpaliłem portmap (z IP z końcówką 100)

- Zmieniłem w root ip na ip z hamachi z normalną końcówką

- Zmieniłem ip w launcher na ip z normalną końcówką

 

Daję klienta znajomym, oczywiście są podpięci do sieci w hamachi, oni mogą się zalogować na konto, utworzyć postać itp. ale po wyborze postaci wyrzuca ich do panelu logowania (próbowało kilka osóB)

 

Dodam iż sam też próbowałem podłączyć drugi PC i za pierwszy razem normalnie zadziałało ale po teleporcie do M1 wylogowało mnie i również nie mogłem na tym drugim PC normalnie grać.

 

Wie ktoś jak to naprawić ?

guzgame.com

Opublikowano

Świecą na zielono

 

Dziwne jest to że na początku na drugim kompie wszystko działało dopóki się nie przeteleportowałem ( komendą /warp jeżeli ma to jakieś znaczenie)

guzgame.com

Opublikowano

Z tego co mi się wydaje to ty im musisz

dać clienta z edytowanym serverinfo.py pod 

IP hamachi .100 tym kolegom żeby im działało.

 

Jeśli nie to wyłącz zaporę i antywirusa oraz skype

jak masz bo może blokować porty też.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...