Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W jaką wersje War Rock'a grasz?


Megatron22

W jaką wersje War Rock'a grasz?  

120 użytkowników zagłosowało

  1. 1. G?osuj!

    • War Rock Philipines
      23
    • War Rock Korean
      15
    • War Rock Interional
      108

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najlaepiej zagraj w japonskiego tam wszystkie bronie sa za fre nie trzeba premek i tych dupereli kupowac

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

13648.gif

9263.jpg

Młody pro daje czadu na TS part 1

Mlody ts part 2

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

 

10 postow [ ]

20 postow [ ]

30 postow [ ]

40 postow [ ]

50 postow [ ] < Liczenie postów ? kolejny powód do spamu .......

60 postow [ ]

70 postow [ ]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

 

"jAk Ci PoMoGłEm To DaJ 5"
chcesz 5? dam ci 1
Opublikowano
najlaepiej zagraj w japonskiego tam wszystkie bronie sa za fre nie trzeba premek i tych dupereli kupowac

 

Za bardzo kolorowe to jest żeby uwierzyć :P

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

mialem na mysli ze tylko dinary sie wydajne za dinary mozna wszystkie bronie kupic i nie trzeba jakiejs premki zeby miec famasa

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

13648.gif

9263.jpg

Młody pro daje czadu na TS part 1

Mlody ts part 2

45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif45585a548be28427.gif

 

10 postow [ ]

20 postow [ ]

30 postow [ ]

40 postow [ ]

50 postow [ ] < Liczenie postów ? kolejny powód do spamu .......

60 postow [ ]

70 postow [ ]

80 postow [ ]

90 postow [ ]

100 postow [ ]

 

"jAk Ci PoMoGłEm To DaJ 5"
chcesz 5? dam ci 1
Opublikowano
ja gram czasami w intera

a tera w Combat Arms bo wciąga xD

 

Gdzie nabyłeś ową grę? Sklep? Download z neta? :D

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano

www.combatarms.net

Firmy nexon nie wiem jak on w to gra .... Ta gra tylko dla ameryki północnej dostępna

Opublikowano

ja gram na koreańskim i na normalnym. Jak ktiś gra na koreańskim prosze podawajcie nicki to sobie razem pogramy ;p. mój nick: grom15

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zal i juz offtopujecie czy to temat o combatant arms watpie radzilbym zmknac juz ten temat

tiger.jpg~~|~~tiger.png

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Czapa thx za sygne.

Opublikowano

ja zassam zara philipines ciekawe jaki mają poziom gry ^^

Szkoda że do philipines nie ma haxioruw na tym forum :]

ale nic się nie stanie gdy wezmę haxa z itnernationala do philipines ;]

 

 

Opublikowano

Ja se obecnie gram w WarRock Korean i WarRock PH. W żadnym nie mam lagów, miło się gra, bardzo miła atmosfera, mam już 8 lvl dziś będzie 9-10. Mam admin hack`a ddo tych wersji, łatwo zbieram wszystkie literki w wr kr... Promocje są bardzo atrakcyjne kosze wszystkich l85a1,famas,tmp9,mp7a1,psg,berret_m82 itp. Po prostu WarRock Korean Rządzi ;]

Opublikowano

ostatnio nie mam wyjscia i musze grac na ph. bo international mi strasznie laguje i kickuje. - dziwne!!!!!!!!!!!!!! - bo w ph nie. o ! no! o! no! wlasnie! o! no.

Opublikowano
Ja se obecnie gram w WarRock Korean i WarRock PH. W żadnym nie mam lagów, miło się gra, bardzo miła atmosfera, mam już 8 lvl dziś będzie 9-10. Mam admin hack`a ddo tych wersji, łatwo zbieram wszystkie literki w wr kr... Promocje są bardzo atrakcyjne kosze wszystkich l85a1,famas,tmp9,mp7a1,psg,berret_m82 itp. Po prostu WarRock Korean Rządzi ;]

 

Wiesz skąd zassam hacki do Warrocka PH ??

 

trochę trudno się gra na start 0 kasy itp ;/

Opublikowano

tak, zapytaja sie ciebie cos takiego "hello, wi du jij aw kunat?" a ty musisz opowiedziec "aw kum"i git.

1zy7no7.jpg

hahaha smieszny jestes . to ze jestes adminem to nic nie znaczy . jestes takim samym czlowiekiem jak ja i kazdy inny :)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...