Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyrzucanie przedmiotów co 3 sekundy


Elorth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Z nudów napisałem dla was libkę na wyrzucanie przedmiotów co 3 sekundy.

Ma ona jedną wadę, po wgraniu tej libki nie będzie wam śmigała funkcja query, jednak lib dodaje nową funkcję o nazwie:

mysql.query

Która wykonuje zapytania takie jak INSERT/UPDATE/DROP/DELETE.

 

Download:

http://www.speedyshare.com/aUeKG/teodor.so

Jak wgrać poprawnie liba, chyba nie muszę tłumaczyć.

Lib był pisany pod game 2089M.

Pozdrawiam.

 

@Edit

 

Lib na 34083:

http://www.speedyshare.com/D5PnQ/teodor-34083.so

Skan game 2089:

https://www.virustotal.com/pl/url/677ff15893ff8051439a5ceb3b76beadf404ca59dc441936c0dadc3b180d3060/analysis/1397647710/

Skan game 34083:

https://www.virustotal.com/pl/url/3b66734ff683b508c61dad95ff081d4a9b9a155b11df4d27c7b7ffc699d82caf/analysis/1397647793/
pre_1405084226__sygnatura_3.png

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Thx, coś zajebistego xD A dlaczego query nie działa :C możesz wytłumaczyć dokładnie? 

 

Szczerze to sam tego nie ogarniam, dopiero zaczynam zabawę z libami.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

O fajnie ze udostepniles cos wlasnego :) Like. Ja nie pobiore bo juz mam :)

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Szczerze to sam tego nie ogarniam, dopiero zaczynam zabawę z libami.

Kurde szkoda ;c bo to trochę nie dobrze ;p ale i tak dzięki że udostępniłeś.

@Up. dołączam się xD choć pewnie mi to nie pomoże ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda konstrukcja liba. 

Opublikowano

Pseudo sors możecie zdobyć przez IDA.

Source czystego liba można spotkać na konkurencyjnych forach.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Pseudo sors możecie zdobyć przez IDA.

Source czystego liba można spotkać na konkurencyjnych forach.

Jak pisane przez ciebie to raczej nie znajdziemy xD bo na ep.. jest tylko twój lib ;pp

Opublikowano

Jak pisane przez ciebie to raczej nie znajdziemy xD bo na ep.. jest tylko twój lib ;pp

 

Source mojego liba nigdzie nie ma, ale jest source czystej podstawki do pisania libów.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano
Opublikowano

 

na game 2089 skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/677ff15893ff8051439a5ceb3b76beadf404ca59dc441936c0dadc3b180d3060/analysis/1397647710/
na game 34+ skan:
https://www.virustotal.com/pl/url/3b66734ff683b508c61dad95ff081d4a9b9a155b11df4d27c7b7ffc699d82caf/analysis/1397647793/
 

 

 

 

 

Nie wiem po co ci skan jak to nie jest żadna paczka tylko pojedynczy plik .so ... same mózgi na tym forum

 

Spokojnie, kiedyś miałem dać skan do plików tekstowych. :P

 

Opublikowano

wedlug mnie jest to troche zbedne lepiej juz zeby szybciej znikalo z ziemi niz wyrzucac co 3 sekundy

Dla ciebie tak :) dla serwera nie. Można zmienić na 2 sekundy (wystarczy). Owszem masz rację np znikanie przedmiotów po 5 sekundach. Ale można zrobić także coredownera który będzie wywalał przedmioty i jednocześnie je podnosił więc :> 

Opublikowano

wedlug mnie jest to troche zbedne lepiej juz zeby szybciej znikalo z ziemi niz wyrzucac co 3 sekundy

 

I właśnie dlatego nie jesteś dobrym technikiem.

 

@ Libek spełnia swoją funkcję w 70% więc to i tak dobrze jak na początki zabawy z libami.

0LsM05U.png

Opublikowano

@up

A co z resztą 30%, może się podzielisz odkrytymi bugami ?

Przestań.. Są serwery ktore maja 5 sekund od wywalenia i jakoś nie widać żeby miały problemy więc moim zdaniem zbędne pierdolenie. 

Opublikowano

I właśnie dlatego nie jesteś dobrym technikiem.

 

@ Libek spełnia swoją funkcję w 70% więc to i tak dobrze jak na początki zabawy z libami.

i sie zaczelo ty w glupim quescie widzisz luke co wywali ci serwer nasz mentorze :)

 

@ libek smiga ladnie moze pozniej z niego skorzystam :)

Opublikowano

i sie zaczelo ty w glupim quescie widzisz luke co wywali ci serwer nasz mentorze :)

 

@ libek smiga ladnie moze pozniej z niego skorzystam :)

Człowieku czego Ty się sadzisz? Z tego co widzę po postach Naid jest ogarnięty w temacie i skoro Twierdzi że coś ma lukę to faktycznie może tak być.

Co do Twojego wcześniejszego posta powiedz mi co Ci da szybsze znikanie z ziemi w momencie gdy ktoś na raz wywali Ci kilka k itemków?

 

@ Dziękuje za udostępnienie liba, przyda się.

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...