Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

komp do bf'a4


premul

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chciałbym żebyście podali mi gotowy zestaw komputerowy za 3000 zł do bf4 żeby na ultra/wysokich dało się spokojnie grać 


i takie małe zastrzeżenie procesor tylko od intela a karta graficzna tylko od nvidi 


 

Opublikowano

Po co płyta pod OC jak nie podkręci tego procka?

Moja propozycja:

http://www.morele.net/inventory/info/FsfFtb/

BF4 na ultra w 1920x1080p.

to płyta jest strasznie słaba za to

już ta będzie lepsza

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h81m-lga1150-pcx-dzw-glan-sata3-usb3-ddr3-crossfire-matx-h81m-605249/

a na obudowie można pociąć i dać np zalman z3 plus

1378331621-U719057.png

Opublikowano

 składałem z prockiem z odblokowanym mnożnikiem ale zapomniałem o dysku twardym (ta moja nieuwaga :D ) i zmieniłem procka ale płyty zapomniałem (znów ta moja nieuwaga <3)

 

tak wiec ja bym proponował te mobo :

http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b85m-d3h-intel-b85-lga-1150-matx-2xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-ddr3-crossfire-ga-b85m-d3h-582757/

tak wiec tak by wyglądał ten zestaw :

http://www.morele.net/inventory/info/hCJlR/

warto sie zastanowić nad propozycją mobo od "wakc34"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...