Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masa, Ziomeczki wiem że pomożecie


Elzoner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , o rzeczy ..

 

Mam zamiar zacząć sobie ćwiczyć od jutra!

Wiem że to może mi zająć nawet 2/3lata gdy już będą jakieś efekty ale teraz

pytam się do tych co cwiczą i poprostu widać...

 

1.Potrzebuje wiedzieć co , kiedy mam jeść czyli: śniadanie itd

2.Jakie ćwieczenia dla początkujących

3.Robiac to już prawie np 6miesięcy będą jakieś efekty..

.....

PS:Mam ciężarki więc ile brać na początkujących wiem że po miesiącu dodam więcej

6184226c98ce0784med.png

Opublikowano

Nie dopisałem w pierwszym głownie chodziło mi o Diete

 

 

jeżeli będziesz ćwiczył 3/4 razy w tygodniu to po 2 miesiącach już coś będzie widać,a co do diety to na podwieczorek polecam lody śmietankowe 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Najważniejszą sprawą podczas budowania masy jest to co ile jesz, a nie co jesz. Ważne abyś dziennie zjadał o 400 (około) kalorii więcej. Zapotrzebowanie możesz normalnie w internecie obliczyć

Opublikowano

Wszystko to co napisaliście jest interesujące

Up2 mam zamiar ćwiczyć 5/6 razy w tygodni

Bardzo bym prosił o jakąś diete co bym musiał jeść o godz

7:30 śniadanie

10:30 drugie śniadanie

13:30 obiad

16:30 przed trenningwiem

1,3 godz trenningu

19:30 Kolacja

 

22:30 tuu by coś się dało jeszcze..

6184226c98ce0784med.png

Opublikowano

Oblicz sobie zapotrzebowanie czyli BMR ile potrzebujesz kcal, białka, węgli i tłuszczy i dodaj zawsze sobie do tego z 300 - 400 kcal żebyś miał nadwyżkę kaloryczną. Pamiętaj żebyś miał dużo białka ;) Tylko bez przesady żebyś nie zakwasił organizmu. + Po jakiś 2 miesiacach ćwiczeń możesz włączyć gainera ;) Jak będziesz pił z mlekiem to jakieś 1000 kcal bedziesz miał z niego dziennie

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Jeśli chodzi o dietę,to najlepiej aby napisał Ci ją ktoś kto się na tym zna i wie co będzie dobre. Wiąże się z tym jednak też pewien wydatek.

egq3SFm.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...