Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomożecie złożyc deck do Duel of Champions?


toltiobi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka! Pomoglibyście zrobić jakiś deck? Może być pod cokolwiek. Możecie wysyłać linki do swojej talii, Jednak proszę o niewysyłanie linków z  www.mmdoc.pl

 

 

Moja aktualna talia to

Bohater:Xorm

Wydarzenia: Jarmark cieni x 1, Swiętowanie x4 ,Dzień fortuny x 1, Miesiąc Tańczących płomieni x 2

Stworzenia: Czarny sęp x 2, sukkub x 4, szaleniec x 3, morski elfi łucznik x 4, niszczyciel x 3, cerber x 4,  pomniejszy żywiołak ognia x 3, Poszukiwacz śmierci z pao x 1, lilim x 4 , Pustoszyciel x 2

Zaklęcia: ognisty pocisk x 3, ognista tarcza x 1, szał x 1, kula ognia x 3, spopielenie x 1, burza ognia x 1, armagedon x 1

Łuty szczęścia: Ołtarz życzeń x 1, zrządzenie losu x 4, dom szaleństwa x 1, rozpadlina chaosu x 2, Egzorcyzm Garanta x 1 

 

Dodam że przed ostatnią aktualizacją do duela nawet niezle mi wychodzilo, ale teraz to porażka. 

3c893855fa50416930a631c33912b469.jpg

Opublikowano

Dobrze byłoby gdybyś pokazał jakie karty posiadasz prócz tych, ponieważ inaczej ciężko będzie cokolwiek powiedzieć.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Dobrze byłoby gdybyś pokazał jakie karty posiadasz prócz tych, ponieważ inaczej ciężko będzie cokolwiek powiedzieć.

  Niestety ciężko jest pokazać 621 kart -_-

3c893855fa50416930a631c33912b469.jpg

Opublikowano

Utrudniasz sobie tylko życie, możesz zrobić SS lub wypisać je wszystkie które sa z inferno bo obstawiam ze będzie najlepszy wybór i magie ognia chociaż na Xeroma nie gra sie czarów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...