Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki czołg premium za 1500 g? max 2000 tyś


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do 2 k niech zobacze:

To tak :

Z 5 tieru to nic nie kupuj chyba że ma ładnie wygladać w garażu lubczasem sie nim przejechać .

Z 6 jest pare ciekawych czołgów ale myśle że lepiej by było jakbyś dozbierał 1500 golda i poczekał na pożądną promocje 7 lub kupił dodatkowe 2,5k i kupił na zwykłej 30%.

 

Dicker Max- fajny TDek tylo drogie pestki i słby pancerz , lufa wynagradza wszystko : 15 stopni w dół lepiej niż w amerykańskich medach (10 stopni) działo ma 169 peny na 6/7 starczy i 300 dmg ogólnie to odsyłam cie na forum główne wota poczytaj o nim najmniej 2 strony : 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/167889-dicker-max/

Tutaj masz moją kombinacje :

Dosyłacz siatka lornetka bia:

Czas przeładowania :7,8 sek

Zasięg widzenia: niby 500

 

Su-100Y- masywny olbrzym bijacy jak 9 teir szkoda że nie ma peny :

przeładownie 13,5 sek

Zasieg wid    8

O go l   fa t g

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Najlepiej T-25 bo to najlepszy zarabiacz 5t (dostepny do kupienia). Chi nu kai to nawiekszy shit, nie ma zalet. Wolny, slabe dzialko, brak pancerza, brak camo.

Opublikowano

Najlepiej T-25 bo to najlepszy zarabiacz 5t (dostepny do kupienia). Chi nu kai to nawiekszy shit, nie ma zalet. Wolny, slabe dzialko, brak pancerza, brak camo.

Potwierdzam , T-25 zajebista maszynka + te jego działko miazga :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...