Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kubaman Server Files: Stwórz swój własny serwer!


Kubaman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwnaram_exnxqeq.png

 

 

Na samym wstępie pragnę poinformować, że podstawa plików nie była tworzona przeze mnie, tylko przez użytkownika "D3VIL". Ja tylko dopieszczam jego pliki, aby stawały się co raz to bardziej grywalne.

Tak, są to pliki PrivatelyTale, jednakże w mega okrojonej wersji.

Aktualizacje będą wydawane sporadycznie, co jakiś czas.

Miłej zabawy!

 

V 0.1

Co zostało wydane w wersji 0.1:

  • Ekwipunek po stronie serwera (Zmiana własnoręcznie w MYSQL)
  • Pasek umiejętności postaci (1,2,3,4,5,q,w,e,r,t)
  • Spolszczona edycja serwera, aby praca była łatwiejsza dla osób, które wolą jednak posługiwać się Językiem Polskim
  • Tabela Doświadczenia V1

 

 

 
x
https://www.virustotal.com/pl/file/1df272d3e1634c4bf34db0462dec1250868cb38bee1becf07281857f672fcb3b/analysis/1397078606/​

 

Jak zagrać?

1. Skonfiguruj Login Server i Game Server pod twoje parametry:

IP Komputera (możesz zostawić localhost, tak jak jest domyślnie)

Port klienta (4004 PL 4001 DE 4000 UK)

Hasło do bazy...

2. Wgraj dumba bazy danych do swojej bazy danych. [ xD]

Robisz identycznie jak w przypadku waat;devil; i innych plików.

Polecam zostawić domyślną nazwę - nostale

3. Skonfiguruj byle jaki launcher serwera pod swoje IP, którego

użyto w konfiguracji serwera.

4. Stwórz konto w bazie danych i graj!

 

Uwaga: aby postać działała poprawnie po przeciągnięciu umiejętności na pasek umiejętności, należy w mysql w tabelce "characters":

Albo ustawić domyślną wartość w polu "Slots0" na:

1.1.0 1.1.1 1.1.2 1.1.3 1.1.4 1.1.5 1.1.6 1.1.7 1.1.8 1.1.9

 Albo ręcznie ją dodawać każdej stworzonej postaci.

 

Jakieś mało znane antywirusy coś wykrywają, ale nie martwcie się -

to jest na stówę nie groźne. Sam używam tego source dla swojego użytku

i jakoś nic się nie dzieje. Weźcie też pod uwagę to, że Avast, Kaspersky i inne antywirusy

są cicho i nic nie wykrywają.

 

Jeżeli wkradły się jakieś błędy - zgłaszać pod tematem.

 

Komendy:

$msg 0 Tekst (biały tekst)

$msg 1 Tekst (komunikat, np o bb)

$msg 2 Tekst (złoty tekst)

$shutdown

 

Pozdrawiam!

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Co mozna robic na tym serwerze ?

 

Bawić się z kolegami, posprawdzać SP itp. :P

 

@Topic

 

Kuba, dziękujemy za wstawienie plików :P

Opublikowano

Bawić się z kolegami, posprawdzać SP itp. :P

 

@Topic

 

Kuba, dziękujemy za wstawienie plików :P

Właściwie, to na tym serwerze nie ma ani SP, ani pojazdów. To jest całkiem nowa wersja plików i sam będę wprowadzać nowości - a te co są teraz - są wyjęte żywcem z PrivatelyTale. Na serwerze są moby, exp, base skille. można sie pobawić ;)

[...] //ok, rozumiem

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Hah, podróbka D3VILA tyle, że przetłumaczone. Parę dodanych rzeczy i już chcesz kasę ździerać?
Btw. O to co Kubaman o was sądzi:

 

Ja: Nie chce nic mówić,
Ja: ale pojebało cię żeby brać 20 zł za szybsze aktualizacje.
Ja: Zastanów sie człowieku.
Kubaman: nie chcesz nie bierz
Kubaman: proste
Kubaman: krotkie
Kubaman: i na temat

Ja: Haha, nie jestem zainteresowany. Tylko mnie dziwi ludzki debilzim. :P
Kubaman: ja nikogo nie zmuszam to jest czyjas sprawa czy jest zainteresowany czy nie
Ja: Kieruje do @Up.
Kubaman: z reszta to jest chyba moja sprawa, tak?
Ja: I tak wiem że podrobione pliki od D3VILA, czy jakos tak ;p
Kubaman: HMM NO NIE WIEM
Kubaman: BO NAPISAŁEM To

Ja: no i znowu odsyłam do góru
Kubaman: ;_:?
Ja: To troche słabo
Ja: podrabiać od innych ;c
Ja: dobra
Ja: na temat
Kubaman: ja tylko udostepniam. bo polowa tego forum to zjeby ktore nawet by jego source niepotrafiliby naprawic.
Kubaman: ; )

Ja: Poczekaj 1 miesiąc
Ja: i zobacz ile ludzi kupi ten twój debilny abonament.
Kubaman: dobra rzygac mi sie chce juz od tej rozmowy
Kubaman: dobranoc

 

@Topic

Żałuję że zagrałem, a plików nigdy nie pobiorę.
Pozdro

Opublikowano

Hah, podróbka D3VILA tyle, że przetłumaczone. Parę dodanych rzeczy i już chcesz kasę ździerać?

Btw. O to co Kubaman o was sądzi:

 

Ja: Nie chce nic mówić,

Ja: ale pojebało cię żeby brać 20 zł za szybsze aktualizacje.

Ja: Zastanów sie człowieku.

Kubaman: nie chcesz nie bierz

Kubaman: proste

Kubaman: krotkie

Kubaman: i na temat

Ja: Haha, nie jestem zainteresowany. Tylko mnie dziwi ludzki debilzim. :P

Kubaman: ja nikogo nie zmuszam to jest czyjas sprawa czy jest zainteresowany czy nie

Ja: Kieruje do @Up.

Kubaman: z reszta to jest chyba moja sprawa, tak?

Ja: I tak wiem że podrobione pliki od D3VILA, czy jakos tak ;p

Kubaman: HMM NO NIE WIEM

Kubaman: BO NAPISAŁEM To

Ja: no i znowu odsyłam do góru

Kubaman: ;_:?

Ja: To troche słabo

Ja: podrabiać od innych ;c

Ja: dobra

Ja: na temat

Kubaman: ja tylko udostepniam. bo polowa tego forum to zjeby ktore nawet by jego source niepotrafiliby naprawic.

Kubaman: ; )

Ja: Poczekaj 1 miesiąc

Ja: i zobacz ile ludzi kupi ten twój debilny abonament.

Kubaman: dobra rzygac mi sie chce juz od tej rozmowy

Kubaman: dobranoc

 

@Topic

Żałuję że zagrałem, a plików nigdy nie pobiorę.

Pozdro

czuje się zaszczycony złoty kolor jest taki piękny.

Słuchaj koleś. Ja mówię. Nie chcesz nie bierz. Ale za tą kwotę nie spodziewaj się aktualizacji z jakąś zjebaną zmienioną czcionką.

A post to zwykły spam. A pogrubiona wiadomość to prawda, dlatego to udostępniam ;)

Z resztą, nawet nie wymieniłem - kto konkretnie jest uważany przeze mnie na idiotę. Więc nie wiem o co ta spina ;)

A jeżeli chciałeś tym zabłysnąć - to niestety nie udało ci się bo rzecz działa się poza forum.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...