Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

T26E4, on ma jakiś pancerz, czy wszyscy walą z golda na test serwerze?


izari

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc tak... Uzbierał mi się gold, a kasa potrzebna, to jakąś zarabiaczkę trzeba kupić. Stać mnie na super pershinga, ale grając na test serwerze, wszystko, dosłownie WSZYSTKO mnie przebijało, nawet w skątowanego oraz w wieżę, a przecież amerykańskie czołgi nadają się do hulldownu, ale chyba nie ten czołg... Tak więc nie wiem, czy on jakiś tam pancerz ma i dinga, czy wszyscy walą z golda na test serwerze?
Byłoby miło, jeśli wypowiedziałby się jakiś posiadacz tego czołgu.

Opublikowano

Lepiej dołożyć złoto i kupić coś lepszego lub kup porządną zarabiaczkę typu SU-122-44.

SuperPershing to jest jedna wielka pomyłka teraz, bo większość czołgów go przebija w dolną płytę. Nie ma to ani już takiego dobrego pancerzu jak kiedyś, nie nadaje się na Hulldown'a, wolny i kiepskie działo.

Opublikowano

Tzn. na oku mam e-25, bo nie lubię ruskich, a spers jest 8, która wiadomo zarobi więcej, ale chyba nie w tym przyapadku, jak go wszystko przebija...

Opublikowano

E 25 tym bardziej wszystko przebija. Do tego to czołg specyficzny, który wymaga bardzo dobrej taktyki. Chcesz dobry premtank? Poczekaj do weekendu i dokup sobie 1500golda. Kupisz JgTigera 8.8 i będziesz szczęśliwy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...