Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić aby gracz z Shinso w 1 zalogowaniu pojawił sie w Jinno?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xD

Nie wiem jak z formułować to pytanie :D

 

Chodzi mi to coś takiego aby gracz z np. shinso przy pierwszym zalogowaniu pojawił sie na nowej mapie w nowym m1 i miał tam ustawione nowe spawny np. jak zginie to się odrodzi w danym miejscu.

 

Zedytowałem m1 jinno pod 2 królestwa teraz chce zrobić aby to drugie królestwo pojawiało się przy pierwszym zalogowaniu w tamtym miejcu gdzie jest nowa wioska i po śmierci jak dadzą "zresp się w mieście" to będą na danych koordach w nowej wiosce a nie w mieście jinno.

 

Jak ktoś coś zrozumiał z tego chaosu powyżej to proszę o małą pomoc ;d

Opublikowano

@up

no ale jaki diff??

 

warpy z shinso po pierwszym zalogowaniu są takie

4599,9540

na hex

11F7, 2544

 

z tym że te wartości nie są obok siebie w game tylko w innych miejscach

 

moje pytanie brzmi czy jak je zedytuje to będzie wszystko działać

myślałem że te wartości będą obok siebie

 

za godzinke będę miał czas i sprawdze

 

ale dobrze to robie??

 

@edit

 

tak nie działa, to by było za łatwe :D

Specjalista
Opublikowano

Chyba nawet gdzieś był tut jaj zrobić owego difa,poszukaj na mpc.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

już doszedłem to tego sam

metodą prób i błędów

5 godzin nad tym siedziałem ale game udało mi się zedytować

może zrobie tut żeby każdy wiedział co i jak

 

jak się tego nie czai to bardzo ciężko to zrobić

 

dla wszystkich "lubie to" za chęci

 

p.s

 

trochę pomógł mi ten temat :) no raczej bez niego bym nie ruszył z miejsca

 

http://www.mpcforum.pl/topic/750984-dif-zmiana-kordw-ldowania-po-dt/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...