Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadek FPS'ów do 20, jak dojdzie do 80 zacina się


enCe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakupiłem ostatnio cs;go dokładnie 3 tyg temu na początku było wszystko fajnie i na grafice wysokiej/średniej nie miałem żadnych ściń a fps były 80-120 czyli wystarczająco żeby grało się dobrze . Od tygodnia mam problem taki iż nawet fps spadają do 20 a jak dojdzie do 80 to jest cud i zacina się maksymalnie , co mi na to poradzicie? proszę nie piszcie jakiś głupot typu : kup komputer , przeczyść , ustawienia zmień itp .. bo wszystko z tych rzeczy próbowałem , z góry dziękuje za pomoc :/ 

Opublikowano

Może masz nie zaktualizowanie sterowniki do karty graficznej, pobierz sobie cfg jakiegoś "esportowego" gracza i tam raczej będą komendy żeby osiągnąć jak największa liczbę fps. ;)

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

Opublikowano

Zakupiłem ostatnio cs;go dokładnie 3 tyg temu na początku było wszystko fajnie i na grafice wysokiej/średniej nie miałem żadnych ściń a fps były 80-120 czyli wystarczająco żeby grało się dobrze . Od tygodnia mam problem taki iż nawet fps spadają do 20 a jak dojdzie do 80 to jest cud i zacina się maksymalnie , co mi na to poradzicie? proszę nie piszcie jakiś głupot typu : kup komputer , przeczyść , ustawienia zmień itp .. bo wszystko z tych rzeczy próbowałem , z góry dziękuje za pomoc :/ 

Polecam cfg gracza loord, pasha albo neo :) Używam loord i jestem zadowolony :D

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Polecam cfg gracza loord, pasha albo neo :) Używam loord i jestem zadowolony :D

mógłbys podać link do jego cfg ? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...