Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który monitor wybrać?


MrCh4nk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Planuje kupno nowego monitora. Wypatrzyłem sobie 2 monitorki lecz nie wiem który jest lepszy i dlaczego.

http://www.morele.net/monitor-led-lg-23ea63-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-23-ips-led-fhd-10mln-1-5ms-573708/
http://www.morele.net/monitor-led-lg-22ea63v-22ea63v-p-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-21-5-ips-fhd-5ms-10mln-1-hdmi-dvi-d-sub-591930/

Ktoś mi doradzi? A może jakieś inne propozycje? Może lepiej by było kupić monitor tańszy, np BenQ? Odczuł bym różnice w codziennym użytkowaniu? Nie jestem jakimś grafikiem.

Opublikowano

Monitory są bardzo podobne do siebie, lecz ten jest lepszy:

http://www.morele.net/monitor-led-lg-23ea63-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-23-ips-led-fhd-10mln-1-5ms-573708/

W końcu 23 cale to nie 21.5. Możesz go brać, bardzo solidny monitor. 

Opublikowano

Bierz ten pierwszy, ale jak masz niestabilne biurko oba odpadaja

 

@edit

 

21,5" a 23" to 1,5" roznicy czyli 3,79cm mniej wiecej... watpie zeby byla duza roznica, ale ten pierwszy i tak lepszy

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Ta iiyama ma problemy z badpixelami i czasami 30dni pierwszej gwarancji starczy na badpixele, czasami w 2 albo 3 miesiac sa, ale w wiekszosci monitorow po roku sa juz bad pixele po rogach...

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Czyli ostatecznie na który się zdecydować żeby był zadawalający i nie miał problemów z pixelami?

Chce go jak najszybciej zamówić, bo mój poprzedni po 7 latach poszedł w zaświaty.

Opublikowano

Jakaś tańsza alternatywa?

Czy on naprawde jest aż tak dobry i posłuży mi przez kolejne kilka lat i nie będzie problemów z np, srebrzeniem czy badpixelami (IPS)?

 

Chyba ,że jeszcze skusić się na ten?

http://www.morele.net/monitor-led-lg-22ea63v-22ea63v-p-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-21-5-ips-fhd-5ms-10mln-1-hdmi-dvi-d-sub-591930/
Opublikowano

Nie bralbym iiyamy w mniejszym budzecie, 600-800zl bo tam badpixele to codziennosc, tak samo jak w samsungach do 400-500zl gdzie bad pixele to nawet w miesiac dwa wyskakuja ;/

 

Za 730zl proponuje to:

http://www.ceneo.pl/24080405#tab=spec

 

Lepszego do 800zl nie znajdziesz, ew. tansze

 

http://www.ceneo.pl/14879753
 

 

kosztuje za 660zl i jesli ten za 730zl jest za drogi to proponuje ten, bo nie ma sensu brac tanich iiyam, a philipsy etc to szajs, samsung sa dla tych co chca cos za chociaz 1000-1200zl tam samsung potrafi konkurowac

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Opublikowano

Dzięki za propozycje ale chce jak najszybciej monitor zamówić i pytam czy ktoś jeszcze ma propozycje do 550zł czy kupować tego lg co podałem 22ea63v-p.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...