Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z Jaką Prędkością Pobierają Ci Się Pliki :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez zbędnego wstępu zacznę ;p Z jaką prędkością pobierają Wam się pliki ;p ? (Posty bez screenshota będą raportowane).

To ja zacznę :

szybkieciganie.png

http://img51.imageshack.us/img51/6643/szybkieciganie.png

 

Do Adminów/General Modów - Proszę nie zamykajcie tematu :)

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja mam neta 2mb to mi pobiera po 250kb a od 23:00 do godziny 13:00 mam x2 czyli 4mb i pobiera wtedy po 500 screena nie wstawiam bo mi sie nie chce

Opublikowano

ja mam 1mb/s i sciąga ~140kb/s :D

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

downloadspeed.jpg

 

 

 

 

@duńska firma YouSee - tak mieszkam w Danii ;d

Btw to jest tylko podstawowy internet do pakietu telewizyjnego... darmowy.

Opublikowano

Ja zabardzo nieściągam.

Ja ściągałme przez aresa a tam jest różna prędkoś mi skacze 50/100mb

Opublikowano

mi skacze do 2mb/s

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Opublikowano

Jak mam dobry zasięg to po 132kb/s ściągam ,ale mój absolutny rekord to 4mb/s FlashGetem przy zaje****** zasięgu ;)

Play Online Dla Abonentów 3,6Mb/s z ograniczeniem prędkości do 1Mb/s :( Limit Danych:10GB

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Bez zbędnego wstępu zacznę ;p Z jaką prędkością pobierają Wam się pliki ;p ? (Posty bez screenshota będą raportowane).

To ja zacznę :

szybkieciganie.png

http://img51.imageshack.us/img51/6643/szybkieciganie.png

 

Do Adminów/General Modów - Proszę nie zamykajcie tematu :)

 

Czy to IE?

 

 

 

 

 

65kb/s

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

90 kb/s radiówka 756 kb/s

Ale niedługo zmieniam na Fiber-Power 25 ^^

Siemka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...