Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki to tytuł filmu-duży problem :D


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, dawno temu oglądałem film bardzo fajny lecz zapomniałem jaki miał tytuł, Może Wy mi pomożecie.

Opiszę z grubsza co było w tym filmie.

Film z czasów hmm majów? Dominująca wioska-wojownicy zatakowali słabszą, pozabijali wszystkich a następnie zaprowadzili ich na jakieś targowisko, tam tych niewolników pomalowali na niebiesko i chyba zabijali, obcinali głowy i wyciągali serca żeby oddać cześć bogom.. Głowy zrzucali z tych schodów

1396783647-U931267.jpg

 

 

Opublikowano

w tym filmie oni byli na niebiesko i potem uciekali ta? ratowali sie w sensie do jakiejs dzungli uciekali a oni do nich strzelali tam z luku i kto sie uratowal ten spierdolil a kto nie ten wiadomo

Opublikowano

w tym filmie oni byli na niebiesko i potem uciekali ta? ratowali sie w sensie do jakiejs dzungli uciekali a oni do nich strzelali tam z luku i kto sie uratowal ten spierdolil a kto nie ten wiadomo

Dokładnie tak myślimy o tym samym !

 

Pewnie chodzi Ci o Apocalypto reż. Mela Gibsona ;)

7518090.3.jpg

Dokładnie tak to ten film ! Dzięki wielkie :)

Cls

Opublikowano

Tak zgadza się to "Apocalipto".

"Bycie człowiekiem przeważnie jest do kitu. Życie da się jakość znieść jedynie dzięki grom komputerowym." - Ernest Cline z książki "Player One".
"Czytelnik żyje tysiącem żyć zanim umrze. Ten zaś, kto nie czyta – tylko jednym." -  George R.R. Martin.
"Po wielkim niegdyś kraju, w którym się urodziłem, pozostała tylko nazwa. Nie miało znaczenia, kto był u władzy. Ci ludzie zamieniali się tylko krzesłami na pokładzie „Titanica” i wszyscy o tym wiedzieli."  - Ernest Cline "Player One".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...