Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERIA DOGONIC PROSUW W WYKONANIU KASHY


Pro Plajer PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ELO ELO 3 2 0 WITAM WAS MOI KOCHANI FORUMOWICZE, TAK TO JA SLAWNY NIDZGOR KASHA CZELENDZER Z SERWERA NORDYCKIEGO WCZORAJ POSTANOWILEM ODWIEDZIC SERWER ZACHODNI I DOGONIC PROSUW TAKICH JAK MYM MOKATE I INNI. A TAK OTO POSZLY MI PLEJCMENTY:

 

AAyUjy6.png

 

eoVzKAt.png

 

MOJA LIGA TO TERA WAMPIRY MORDEKAJZERA

 

 

A TU GIERA CO PSZEGRALEM PRZEZ NOB TEM: [ELO HELL]

 

2ECESOC.jpg

 

 

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Opublikowano

Czemu kłamiesz, pytałem się osobiście Nidzgora na temat mpcforum i pisał, że to są same podróbki ;)

 

hahaha ja nie dodaje randomow do listy wiec tu nie pierdol.

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Opublikowano

hahaha ja nie dodaje randomow do listy wiec tu nie pierdol.

 

 

Chłopie, jak tak bardzo jesteś tym nizdgorem, to wejdź zacznij grać rankeda, napisz pozdrawiam forum BoLa, i z tej strony Pro plajer pl z mpcforum. Bo inaczej Ci nie uwierze.

 

@down

 

odróżniam trolla od prawdziczych graczy, typu selex1337, burn yellow eu i reszta...

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Chłopie, jak tak bardzo jesteś tym nizdgorem, to wejdź zacznij grać rankeda, napisz pozdrawiam forum BoLa, i z tej strony Pro plajer pl z mpcforum. Bo inaczej Ci nie uwierze.

e idz sie powies oki??

IQpyWN8.png

Opublikowano

Chłopie, jak tak bardzo jesteś tym nizdgorem, to wejdź zacznij grać rankeda, napisz pozdrawiam forum BoLa, i z tej strony Pro plajer pl z mpcforum. Bo inaczej Ci nie uwierze.

 

ee wypie&&dalaj z mojego tematu kolo.

 

nolifero tez gra???

bo na eune dawno go nie widzialem -.-

 

nolifer chyba piermabaned na kontach

Nidzgor_eune_134_1_nozg.png

Opublikowano

Wykieruj mnie Mariana kierujesz to mnie i tez T.T

Czekaj na propozycje od Mym'u bo ten nowy midlaner to jakas klapa, wiec lepiej nie przegrywaj bo jeszcze pomysla ze zwykly braz jestes.

Pomogłem? To dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...