Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie włącza mi się Patcher PandoraMT2


Gość BluePotato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wcześniej, gdy mi się włączył pisało, że nie mam jakiegoś patch server list i jakiś tam error, po 2 razach przestał mi się włączać pmt2, więc zrobiłem reinstall, nie pomogło (pandore pobrałem po formacie), więc liczę na waszą pomoc (patcher ze strony też pobrałem), nie wiem co może być przyczyną, jeśli ktoś wie proszę napisać :)

Opublikowano
Uruchom jako Administrator

Wyłącz zaporę i antywirusa gdyż mogą blokować binkę

Jeśli nadal nie działa to uruchom patchera ze zgodnością z Win7.

 

Pozdrawiam.

m1jO9Go.png

Opublikowano

 

Uruchom jako Administrator
Wyłącz zaporę i antywirusa gdyż mogą blokować binkę
Jeśli nadal nie działa to uruchom patchera ze zgodnością z Win7.
 
Pozdrawiam.

 

Ah tak, zrobiłem to co opisałeś, ale zapomniałem o zaporze, zaraz dam edita po wyłączeniu :)

asdassdaasdsaadssas nie działa ;(

Opublikowano

Ah tak, zrobiłem to co opisałeś, ale zapomniałem o zaporze, zaraz dam edita po wyłączeniu :)

asdassdaasdsaadssas nie działa ;(

 

Uruchom patcher na innym dysku.

Wyłącz jeszcze raz zaporę i antywirusa i wtedy pobierz patcher.

 

Jaki masz system?

PS.Mi wszystko działa normalnie.

Opublikowano

Uruchom patcher na innym dysku.

Wyłącz jeszcze raz zaporę i antywirusa i wtedy pobierz patcher.

 

Jaki masz system?

PS.Mi wszystko działa normalnie.

A jak to uruchomić na innym dysku, normalnie przenieść? Bo zawsze zapisuje na D(System na C), lecz teraz zapomniałem. Ok, spróbuję i napisze. :) Win 7.

Na innym patcherze do innvego serv. (Dreikon) miałem podobnie, tam nie znajdywało listy serverów także, więc pobrałem pandorę ;c

A tu mi coś wyskoczyło i już nie wiem co wcześniej i od tamtej pory nie mogę włączyć;/

Ehh nic mi nie działa ;( 

Opublikowano

A jak to uruchomić na innym dysku, normalnie przenieść? Bo zawsze zapisuje na D(System na C), lecz teraz zapomniałem. Ok, spróbuję i napisze.

 

Tak, po prostu skopiuj patcher na inny dysk i odpal jako administrator.

Opublikowano

Tak, po prostu skopiuj patcher na inny dysk i odpal jako administrator.

No kurczęęęęęęęę, nic nie działa ;(

WSZYSTKO NAPRAWIŁEM, POBRAŁEM OD KOLEGI PANDORAMT2 BEZ PATCHERA I DZIAŁA, CLS.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...