Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nemoria.pl Reaktywacja


koniak321

Ankieta  

84 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz z nami?

    • Tak
      55
    • Nie
      29
  2. 2. O której godzinie mamy startować?

    • 20:00
      18
    • 18:00
      55
    • 19:00
      11
  3. 3. Chcecie, aby na serwerze były pety?

    • Tak.
      32
    • Nie.
      21
    • Mi to lotto.
      17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grałem, wydałem na IS i zamknęli serwer z powodów że administrator wziął pieniążki od sponsora ~200zł a nic nie robił.

Dwaj GM robili, naprawiali i nic nie dostali.

To się zdenerwowali i usunęli wszystko. A na forum napisali:

Pozdrawiamy ;)

Na koniec, 10min przed zamknięciem rozdawali w m1 eq NAVI

Heniek.

Opublikowano

Grałem, wydałem na IS i zamknęli serwer z powodów że administrator wziął pieniążki od sponsora ~200zł a nic nie robił.

Dwaj GM robili, naprawiali i nic nie dostali.

To się zdenerwowali i usunęli wszystko. A na forum napisali:

Pozdrawiamy ;)

Na koniec, 10min przed zamknięciem rozdawali w m1 eq NAVI

Serwer zostal zamkniety z powodow klotni administracju
Opublikowano
Serwer zostal zamkniety z powodow klotni administracju 

Znam tą całą sytuacje, siedziałem na Ts i rozmawiałem codziennie z GM.

Wiem o co tam poszło.

Więc nie kituj, powiedz mi lepiej jaki miałeś nick, czy to Ty nowobogaty? 

Heniek.

Opublikowano

Prezka fajna tylko tak trochę ograniczyliście serwer robiąc 2 królestwa ... :P

Ale kilka rzeczy wygląda bardzo ciekawie.

Polecam i + oczywiście :D

3201528209.png
Opublikowano

Szkoda ,że ostatni set zbr nie jest z PL'a bo te co są to troche szpecą ;/

Gdyby nie to chętnie bym zagrał , wyglląd broni / zbr jest dla mnie bardzo ważny i pewnie reszta też by wolała aby już wszyskie zbr byly z PLa :D

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Prezentacja serwera niczego sobie, lecz jest to reaktywacja a z tego co czytam wnioskuje że dużo graczy nie wejdzie na serwer.

Lecz bądźmy dobrej myśli, nic nigdy nie wiadomo! :)

My jesteśmy dobrej myśli. Mamy nadzieję, że gracze z pierwszej odsłony serwera dadzą temu serwerowi drugą szansę.

Serwer zamknął poprzedni team, my staramy się go cały czas ulepszać, edytować.

Bać się nie musicie, Nemoria jest w dobrych rękach.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...