Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję Grafikę & Szeroką Gamę umiejętności Technicznych Metin2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f5 - opcja GG jest aktualna. Pozdrawiam

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie rozumiem waszych oczernien wobec Inv3ra wszystko wiecie najlepiej i najlepiej wszystko robicie potrafici tylko zbesztac czlowieka z blotem a sami nic z siebie nie dajecie moze i zaczerpnal elementy lub wiekszosc grafiki z czyjes pracy ale skoro jest wszystko dostepne wiec mozna korzystac z roznych zrodel takie jest moje zdanie i Polecam Serdecznie

Opublikowano

Kwestie sporne. Wiem co jest moje, dlatego to udostępniam.

A to czy wobec mnie są kierowane oszczerstwa, zlewam ciepłym moczem.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

nie rozumiem waszych oczernien wobec Inv3ra wszystko wiecie najlepiej i najlepiej wszystko robicie potrafici tylko zbesztac czlowieka z blotem a sami nic z siebie nie dajecie moze i zaczerpnal elementy lub wiekszosc grafiki z czyjes pracy ale skoro jest wszystko dostepne wiec mozna korzystac z roznych zrodel takie jest moje zdanie i Polecam Serdecznie

Zaczerpnął xD

Ewidentnie podpierdolone i podpisane pod siebie

Opublikowano

Kwestia gustu, profesjoANALNY grafiku.
"Rzal i Bul" współczesnych osób podpisujących się pod profesjonalne,to chleb powszedni.

Z tobą temat @up zakończyłem już dawno temu, wypowiedziałeś się a teraz buntujesz osoby

poprzedzające. Żenujące jest Twoje zachowanie do wyrażania opinii non stop. 
A teraz idź stosować w swojej profesjonalnej grafice ctrl+c/v i efekt topazu. ELO

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Ja tu nadal widzę pracę Jemila(belki), BombWorka(logowanie), Zielska(strona, logowanie).

 

 

tak było.

 

 

 

Podjebane, nie polecam.

Opublikowano

nie rozumiem waszych oczernien wobec Inv3ra wszystko wiecie najlepiej i najlepiej wszystko robicie potrafici tylko zbesztac czlowieka z blotem a sami nic z siebie nie dajecie moze i zaczerpnal elementy lub wiekszosc grafiki z czyjes pracy ale skoro jest wszystko dostepne wiec mozna korzystac z roznych zrodel takie jest moje zdanie i Polecam Serdecznie

No joo :D

Z Twoim rozumowaniem, to w prezentacji swojego serwera można mieć 21581951 rodzajów belek :D

 

Kwestie sporne. Wiem co jest moje, dlatego to udostępniam.

A to czy wobec mnie są kierowane oszczerstwa, zlewam ciepłym moczem.

Hymm Ciepłym moczem, a post niżej odpowiadasz "ostro" na post Darwora.

 

Zaczerpnął xD

Ewidentnie podpierdolone i podpisane pod siebie

 

xD

 

@Co do tematu:

Mówisz, że darwor kopiuje, spójrz na siebie.

On akurat robi wszystko autorskie, u Ciebie są prace innych grafików.

 

@Jeżeli Twoje umiejętności techniczne są tak wielkie jak umiejętności graficzne, to z Ciebie będzie więcej backdorów, niz pożytku.

 

NIE POLECAM.

 

Pozdrawiam.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

A ja widzę mój styl ze strony Emerald który jest na MPC tylko że pod zmienionym kolorem...

 

 

Poza tym, oferujesz się wklejając gotowe opublikowane grafiki z deviantART i na dodatek jeszcze się chwalisz że to z DevART pobrałeś...  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

 

Nie polecam bo nic swojego.

 

Odezwał się grafik, który wzoruje się na pracach Zielska. Muszę przyznać, że kolorki to ty ewidentnie dojebać potrafisz :)

 

Co do tematu, grafik pewnie chujowy tak jak jego prace (w sumie to nie jego tylko sklejka). Elo zią, pozdrówka.

Opublikowano

Polecam go, pierwszy raz widziałem jego pracę jak zrobił poradnik w którym wykonał zaje*isty znaczek dla GM, to było już dawno, ale wtedy jakoś mu like nie dałem ;)

 

PS. Mi się ten znaczek nie udał ale praca była boska :D

55jk0m.jpg

Opublikowano

@Inv3r - nie wiem ile im placisz za pisanie tych komentarzy ...

Bardzo ładne prace zna sie na rzeczy?? Przecież to jest podjeb.... No bez jaj albo im placisz za komentarze albo znajomi z facebooka :)

 

Zrób cos swojego w końcu a nie dawaj f5 Pod nie takimi pracami...

 

Nie polecam to jest chyba oczywiste...

Opublikowano

Współpracowałem z Inv3 i robi na prawdę bardzo dobrą AUTORSKĄ grafikę ;) Wasze oszczerstwa na jego temat są nie na miejscu ;)

Polecam go także jako technika z plikami serwerowymi zrobi chyba wszystko co tylko jest możliwe :)

Opublikowano

Współpracowałem z Inv3 i robi na prawdę bardzo dobrą AUTORSKĄ grafikę ;) Wasze oszczerstwa na jego temat są nie na miejscu ;)

Polecam go także jako technika z plikami serwerowymi zrobi chyba wszystko co tylko jest możliwe :)

 

Nie na temat?

Widzisz co piszesz?

Albo zapytał inaczej.. Wiesz kto to np zielsko? Bombwork? Spójrz na ich darmowe prace udostępnione tutaj lub na ich FB i porównaj je z tymi tutaj...

 

I jak nie uwazasz ze są takie same? Jeśli tak to brawo geniuszu jest to to samo!

A teraz spójrz na daty udostępnienia prac zielska i bombworka a tego tutaj "grafika"...

 

Nie samowite prawda? -.-

Jakby nie patrząc to to jest oszustwo bo oferujesz prace graficzne ale bnie swoje tylko kogoś a innym wwciskasz sciemy...

Opublikowano

Ja osobiście POLECAM,
dostał zlecenie na stronę internetową przy współpracy mojego serwera z FG , wyrobił się w czasie.
Efekt jest zachwycający, kontakt na poziomie. Mega polecenie.

Nie wiem co jest w tej kłótni, ale nie wnikam. Ja skorzystałem i się nie zawiodłem.

Wydaje mi się że pewne osoby po prostu wpierdziela zazdrość i zawiść. Ale to tylko przypuszczenia.

 

Pozdro.

1325752887Untitled-2123.png

_______________________________________________________________

Team MetinOfChampions.com

Serwer na który czekałeś! Przenieś się w

krainę fantazji i zaciętej walki o swoje Królestwo!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...