Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie do doświadczonych --> Zmiana wyglądu broni(brak skina).


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, moje pytanie jest takie, czy w CS:GO można zmienić skin broni wrzucając go do folderu? Np. pobiera się skin ze strony gamebanana(czy z innej) i wrzuca się do folderu jak w cs 1.6 i ma sie inny wygląd broni? W cs:go chciałbym z normalnego noża zmienić sobie wygląd noża na karambit i żebym tylko ja to widział :D . Da radę tak zrobić? pozdrawiam :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@upy

 

Można.. widziałem film na yt jak ziomek zmienił sobie wygląd z normalnego na bagnet m9(czy jakoś tak) i tylko on ten nóż widział a inni widzieli u niego, że ma normalny... Tylko nie wiem jak to zrobić -.-

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@upy

 

Można.. widziałem film na yt jak ziomek zmienił sobie wygląd z normalnego na bagnet m9(czy jakoś tak) i tylko on ten nóż widział a inni widzieli u niego, że ma normalny... Tylko nie wiem jak to zrobić -.-

jeżeli widziałeś to zalinkuj jak możesz ponieważ szukałem takowych filmików i nie znalazłem ;C .Z chęcią wymieniłbym sobie brzydki nóż na jakiś karambit :P

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego że ziomek sobie zmienił skin do noża, to jest plugin na serwerze. Wpisujesz !noz i tam sobie wybierasz np. Karambit Bagnet M9 Bayonet itp...

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego że ziomek sobie zmienił skin do noża, to jest plugin na serwerze. Wpisujesz !noz i tam sobie wybierasz np. Karambit Bagnet M9 Bayonet itp...

!Knife a nie !nóż(Na większości jest !knife)

 

Mówię wam, że to nie fake, pokazywał nawet na filmie jak podmienia wygląd normalnego noża na karambita w folderze.... Więc jak on to zrobił? To nie żaden plugin/komenda tylko podmiana wyglądu z normalnego noża na karambit.

 

@pajacerka

 

Sęk w tym, że mam zablokowaną historię i nic w niej nie mam ale tytuł filmu był jakoś  "  Karambit standard knife" czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Nie mówcie, że się nie da...

 

https://www.youtube.com/watch?v=iqyo2bzGfjw

 

Liczę na +!

Mówiłem, że jest takie coś..

Znajdziesz coś takiego z nożem? Bo znaleźć nie mogę :<

 

@edit

 

znalazłem to:

http://csgo.gamebanana.com/skins/132938

ale coś nie działa... :C

 

@edit2

 

Zrobiłem sobie karambit tym poradnikiem

http://csgo.gamebanana.com/skins/130110
bo poradnik autora czyli ten
http://csgo.gamebanana.com/skins/132938
nie działa. Tamtym poradnikiem działa ale po stronie CT widzę tylko karambit, po stronie TT(terrorystów) nie widać, widzę normalny nóż, nie ma komendy po stronie TT lecz po stronie CT jest, jak to "rozkminić" zeby na TT też był?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Pewnie ma inny model, tzn inny ładuje. Jak wejdę na pc to postaram sie pomóc

Ok, czekam z niecierpliwością :3

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Okej, przejrzałem temat.

 

Jak się nie mylę zrób tak samo tzn podmień tak jak tą formułkę:

 

 

v_knife_default_ct

 

 

to zamiast tego podmieniania czyli punkty: 5 i 6

 

Na:

 

 

v_knife_default_tt

 

 

OD RAZU ZAZNACZAM, IŻ NIE WIEM CZY ZADZIAŁA!

Ponieważ nie mam dostępu do CS:GO w chwili obecnej.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Okej, przejrzałem temat.

 

Jak się nie mylę zrób tak samo tzn podmień tak jak tą formułkę:

 

 

v_knife_default_ct

 

 

to zamiast tego podmieniania czyli punkty: 5 i 6

 

Na:

 

 

v_knife_default_tt

 

 

OD RAZU ZAZNACZAM, IŻ NIE WIEM CZY ZADZIAŁA!

Ponieważ nie mam dostępu do CS:GO w chwili obecnej.

zmienilem z:

v_knife_default_t  na v_knife_default_tt  i cs nie chce sie wlaczyc :/

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ogolem przecierz do tej gry jest steam workshop i jest tam duzo broni wiec napewno sie da jakos wgrac . Jezeli ktos umie to pw lub tu napisze . Ja probowalem robic ale nie wychodzilo .

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Przecież..

 

Tak da się, u góry masz poradnik jak to zrobić. Ogólnie jak będę miał dostęp do CS:GO to napiszę poradnik jak to zrobić.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Przecież..

 

Tak da się, u góry masz poradnik jak to zrobić. Ogólnie jak będę miał dostęp do CS:GO to napiszę poradnik jak to zrobić.

Ten poradnik z yt co dałeś, jest dodany w 2012 roku, od tego czasu było multum aktualizacji... :)

Jeżeli masz jakiś problem i będę ci w stanie pomóc zapraszam na PW.   B) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da się :3. Ale nie te z workshopu. Jak znajdę czas dokładnie opiszę wszystko po koleji. Dużo osób ma problem z plikami (wywala podczas wejścia na global serwer) ale da się to ominąć ^^.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

da się mieć skina wchodzisz lokalne z botami szukasz warsztat dajesz przedmioty i tam masz i mam pytanie czy da się te skiny później usunąć ? 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Da się. Ale działa to tylko na serverach które nie są chronione VACiem. Jak wbijesz na taki ze skinem to dostajesz VACa
Zobacz na YT u Forlify
Czy jak on tam miał :p

 

 

banerjpg.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...