Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę się zalogować, nic z IE nie pomaga. Proszę o pomoc


<(*_*)>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w nazwie tematu, proszę o pomoc, właśnie jestem w trakcie "naprawy". Dam znać jak się skończy.

x


Opublikowano

Wyskakuje komunikat  

The login server did not respond

po czym jakieś linki do supporta 

x


Opublikowano

Mógłbyś mi to na screenie przedstawić? Było by miło, postaram się pomóc :)

Opublikowano

Wiesz co, ja wpisywywalem ten problem w google, potem robilem wszystkie rzeczy na odpierdol, czyli wylaczylem zapore, w IE Wylaczalem i wlaczalem tryb offline, sterowniki sprawdzalem, resetowalem wszystko itd itd... I jeb, w koncu sie udalo. Dlatego tez nie musisz tego tutaj pisac, w google szybciej dostaniesz odpowiedz.

 

Zrob to co wyzej napisalem jesli nie dziala to do Wujka.

 

 

@edit

 

A moze łacze internetowe blokuje League of Legends ?

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Coś z internetem musi być. Posprawdzaj wszystko i się odezwij. 

Opublikowano

Sprawdzam wszystko od rana :). Wszystkie zapory itp mam wyłączone. Serio nie wiem co mogę zrobić, wujka już przestudiowałem, a nawet yt.

 

Już próbowałem serio wszystkiego, całe mpc przeszukałem i nic mi nie pomogło...

x


Opublikowano

Sformatuje zaraz dysk i zainstaluje windowsa, zobaczymy co będzie :)

 

Kompletnie nic to nie dało :)

x


Opublikowano

Dobra teraz bedzie dzialac na 100 % bo mialam ten sam problem.

Wchodzisz w INTERNET EXPLORER !

KLIKASZ Plik Odznaczasz " Pracuj w Trybie Offline" i ZAZNACZASZ  z powrotem .

Wyłacza przegladarke i wlaczasz gre i dziala :)

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Nie działa, próbowałem 10x :). Pozdrawiam i czekam na dalszą pomoc, PS sformatowałem cały komputer i też nic :)

 

PS. Jak włączam grę to mam "undefinded" i muszę wpisać "thereisnourflevel" 

 

PS2. Zapytałem brata i jemu kolegom również pojawił się ten problem.

PS3. Mam radiowy internet

x


Opublikowano

Jeżeli kilka osób tak ma w tym samy czasie tak jak jest napisane w 15 poście (w „PS2.”) to może to być błąd w grze a nie błędy w twojm komputerze :P . Chociaż ja mogę normalnie grać a spróbuj zmienić na polski język . (chociaż wątpie ze pomoże ale można spróbować)

Opublikowano

2x UP

Język i region zmieniałem, z tego wyszły nici.

 

UP

Tego też próbowałem :).

 

TO JEST PO PROSTU POJEBANE, problem sam się naprawił, pozdrawiam i temat można zamknąć :) (każdego postaram się wyplusikować)

x


Opublikowano

masakra , mój sposób co opisałam pomagał innym ;o Nie mam pojecia czemu Ci sie nie wlaczy..

A MOZE TO TEŻ ZALEZEC OD ANTYWIRUSA , wyłacz go i wlacz lola. Patrzyles tez na stronie forum lola czy maja takie bledy ?

L7VaIos.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...