Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę się zalogować, nic z IE nie pomaga. Proszę o pomoc


<(*_*)>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra teraz bedzie dzialac na 100 % bo mialam ten sam problem.

Wchodzisz w INTERNET EXPLORER !

KLIKASZ Plik Odznaczasz " Pracuj w Trybie Offline" i ZAZNACZASZ  z powrotem .

Wyłacza przegladarke i wlaczasz gre i dziala :)

 

Dobra teraz bedzie dzialac na 100 % bo mialam ten sam problem.

Wchodzisz w INTERNET EXPLORER !

KLIKASZ Plik Odznaczasz " Pracuj w Trybie Offline" i ZAZNACZASZ  z powrotem .

Wyłacza przegladarke i wlaczasz gre i dziala :)

Teraz to wyszlas na Glupia ;p Juz pelno osob o tym pisalo nawet on w temacie, po drugie nie jest to jedyny problem ktory blokuje 'to'... 

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Teraz to wyszlas na Glupia ;p Juz pelno osob o tym pisalo nawet on w temacie, po drugie nie jest to jedyny problem ktory blokuje 'to'... 

A ty wyszedles na glupiego cytujac 2x to samo.

Nie zmieniaj poziomu tematu . Zapodałam swoje rozwiazanie , ktore mi i innym pomagało.

Błąd leży gdzieś indziej a gdzie nie mam pojecia .

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Napisałem już, że wszystko samo wróciło do normy i mogę grać, każdemu dałem po plusiku :). Bardzo dziękuję za wszelakie starania! Pozdrawiam

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...