Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać nowy bon, jak zmienić bon działający na bosa/moba i kilka innych spraw.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Przechodząc do rzeczy:

1)Jak dodać nowy bon na serwer żeby wchodził w bony 1-5,nw bon na bossy.

2)Jak usunąć niepotrzebne bony,np regeneracja pe,silny na orki zwierzęta itp.

3)Jak zmienić żeby np na metiny/bosy/moby działał ten bon który dodam jako nowy.

4)Jak naprawić rejestracje na stronie www na plikach terenzo,on napisał że account account nie ma ustawionych wartości domyślnych jak ustawić te wartości ??

5)Jak zmienić bon bony kryształu energi ?? Tego co się wytwarza u alchemika ??

6)Jak naprawić na plikach Terenzo tą skrzynkę na zioła u Beak-go,klikam wytwarzanie ziół lecz nie pojawia mi się ta "skrzynka"

 

Z góry dziękuje za odpowiedź,za sensowne odpowiedzi będę nagradzał lajkami,ewentualnie 5 :)

 

 

Opublikowano

2)Jak usunąć niepotrzebne bony,np regeneracja pe,silny na orki zwierzęta itp.

   - po prostu poustawiaj wartości 0 we wszystkich tabelach na prawo po weapon

4)Jak naprawić rejestracje na stronie www na plikach terenzo,on napisał że account account nie ma ustawionych wartości domyślnych jak ustawić te wartości ??

   - tam w ogóle nie ma plików w apache22/data a może chodzi o komendy rm account i player

6)Jak naprawić na plikach Terenzo tą skrzynkę na zioła u Beak-go,klikam wytwarzanie ziół lecz nie pojawia mi się ta "skrzynka"

   - usr/home......../quest energia.quest i tam szukasz linijek z ATT BONUS

The past has gone

 

Opublikowano

2)Jak usunąć niepotrzebne bony,np regeneracja pe,silny na orki zwierzęta itp.

   - po prostu poustawiaj wartości 0 we wszystkich tabelach na prawo po weapon

4)Jak naprawić rejestracje na stronie www na plikach terenzo,on napisał że account account nie ma ustawionych wartości domyślnych jak ustawić te wartości ??

   - tam w ogóle nie ma plików w apache22/data a może chodzi o komendy rm account i player

6)Jak naprawić na plikach Terenzo tą skrzynkę na zioła u Beak-go,klikam wytwarzanie ziół lecz nie pojawia mi się ta "skrzynka"

   - us energia

Hai bisogno di fare la maggior parte delle fonti di energia rinnovabili .. Costo iniziale è po 'alto ma in lungo le bollette di potenza sarà quasi zero

 

Tłumaczenie(translator):

Musisz zrobić większość z odnawialnych źródeł energii .. Początkowy koszt jest nieco wysoki, ale w długich rachunków energetycznych będzie bliska zeru.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...