Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie na temat serwera FreeBuild


Minecraft  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubicie serwery typu FreeBuild + RolePlay?

    • Tak.
    • Nie.
      0
    • Po trochu :) Na dłuższą metę się nie nadaje.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, postanowiłem zająć się tworzeniem jakiegoś serwera. Mój wybór padł na coś w stylu FreeBuild,

ponieważ takie serwery zaczynają już  "wymierać". Nie rozumiem tego, wszyscy rzucili się na Survival + Frakcje jakby to miało jakiś sens :) Więc wnikając w sedno sprawy, chciałbym abyście zagłosowali, czy zagralibyście na starym dobrym FreeBuild z leciutką nutką RolePlay. Według mnie zaczął bym od 40/50 slotów na początek, a później to już by się toczyło samo :D. A macie może jakieś własne propozycje na serwer? Zapraszam do głosowania.

 

PS. Dziękuje za każdy Hejt tematu :) Muszą być ludzie którzy hejtują bo czym by było życie bez tego?

Opublikowano

Też ostatnio myśle nad takim serwerem Freebuild z pierwszego zdażenia i szukam ekipy jak co zapraszam do kontaktu ;)

logo.png

Opublikowano

2@UP  Dziękuje ale prawdopodobnie nie skorzystam :) Chociaż jeśli masz dobry pomysł to może się dogadamy jakoś :P

@UP Hmm chciał bym dobrze to rozwiniąć, co do ekonomi to do tego mam dużo pomysłu xD Więc chyba z 20 stałych graczy

powinno być :) Proszę głosujcie, a komentarze jak zawsze mile widziane.

Opublikowano

Ja bym zagrał ;)


Nie ma już dawno fb dobrych ani nawet słabych, jedynie jakie spotkałem to na tych większych serwerach - network co mi się nie podobało..


Z chęcią pogram na fb osobnym jak kiedyś a nie podpięte pod network bo zazwyczaj są one szajsem i robione na szybko z bugami itp.


 


Co do serwera to dodałbym kasyna, paintballa, działki jak za starych czasów simpleregionmarket a nie standardowe plotme które jest już na każdym serwerze fb.


Myślę że nawet bym ponagrywał coś z sewera jak by się spodobał (200 widzów, jest moc  xD)


Byle by był bez żadnych questów, elementów rpg itp jak to niektórzy robią ;)


Oraz administracja min. 15 lat..


 


Pozdrawiam i czekam na serwer ;)


 


@down: @INexusiKI,


Trochę jest roboty z tymi działkami bo na każdą trzeba dać cuba i tabliczki więc.. ;)


Kasyna, np:



http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/casino-slots/
http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/minecasino/

Zawsze jakiś dodatek do wydawania kasy a nie tylko sklep i nic więcej.


 


Mapa survival przydała by się do zbierania surowców lecz tamte 2 to nwm za bardzo o co chodzi :D


Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@up Akurat trochę mnie kusiło do PlotMe bo z tymi działkami SimpleRegion jest przerąbane :/ 

Hmm wpadłem na pomysł że zrobię kilka ulic/dzielnic na których będzie z 20-50 działek różnych wielkości, i o różnych cenach.

PaintBall ciekawy pomysł. Kasyna? Nie wiem za bardzo o co ci chodzi :) Bez questów i RPG? No można spróbować xD

Czekam na dalsze opinie.

 

PS. Nie krytykujcie mnie za: ortografie i interpunkcje. Nie jestem zbyt dobry w tej dziedzinie :D

 

@EDIT

Wpadłem na pomysł aby na serwer dodać trzy mapy. Miasto głowne (Nie wiem czy coś w stylu starożytnym czy nowoczesnym) Mapa by Eldaria i Zwykła mapa Survival. Co sądzicie na ten temat.?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...