Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyciąganie zbroi z paczki.


Jooe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem paczkę z ciekawymi zbrojami, jest tam kilka interesujących zbroi ale połowę bym chętnie usunął, lub wyciągnął te interesujące mnie.

Zbroje z tego tamatu:

http://www.mpcforum.pl/topic/1052305-nowe-zbroje-nowe-bronie/

Całość zawiera około 16 setów nowych zbroi + inaczej skoloryzowane zbroje postawowe (1-70 lvl) 

Trochę mi to zaśmieca clienta bo pliki eix i epk razem ważą ponad 300MB

 

Wypakował już te pliki i próbowałem sam coś zdziałać w środku ale za nic nie mogę się połapać który plik jest do czego.

Są jakieś poradniki, videotuty? nawet po niemiecku...

 

Jak wygląda zawartość tego...

 

 

9eys7d3ghwiw.jpg

 

 

ungsy0nn4nh1.jpg

 

 

tlqx6gx849ox.jpg

 

 

git3weh0k5vl.jpg

 

The past has gone

 

Opublikowano

Pliki .gr2 możesz podejrzeć za pomocą programu Granny Viewer - kiedyś był darmowy, teraz musisz go sam "wygoglować". Pliki .tga i .dds możesz zobaczyć w photoshop lub gimp z odpowiednimi wtyczkami: gimpa sam wygoglujesz, photoshopa możesz kupić...

 

Tutaj masz stronę z wtyczką do gimpa:

http://registry.gimp.org/node/70

A tutaj wtyczka do Photoshopa:

https://developer.nvidia.com/nvidia-texture-tools-adobe-photoshop

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...