Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] AlioS2 - Śladami Przeszłości


AlioS2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam "wypierdalać" bo dałem lajka paru osobą co napisali coś o twoim serwerze? Ciekawe.

Serwera nie polecam bo administrator zachowuje się jak dziecko patrząc po postach a serwer zapewne będzie miał bugi i mało graczy. (Administrator swojego czasu stawiał serwer co 2 tygodnie bo wcześniejszy padał)

Nie masz wogóle powodów do hejtu,ale ok.

Opublikowano

Ja Tu nie Widzę Przeszłości :) Widze same Nowoscie z Metina 2014

To czego oczekujecie od prywatnych serwerów ?

Opublikowano

AlioS2, w 02 Kwi 2014 - 15:03, powiedział:snapback.png

Co ty masz z ta podstawówka?
Co ci to przeszkadza,że ja mam 15 lat,a inny technik 16,czy tam 17.
A tobie Quarel jak się nudzi to wypierdalaj na astille  :)

 

Nie polecam ze względu na administracje (patrz wyżej).

Opublikowano

Nie polecam a dlaczego wejdzcie na Ralios i napiszcie do administracji jak odpowiedza wam w ciągu 4h to bd dobrze:D

Możecie sobie nie polecać...

Reklame mam i tak dużą :)

Opublikowano

Kupiliśmy już pierwsze reklamy.

Pojawią się one jutro około 17:00.

 

 

-ZabQ,

-WeezyHakeRR,

 

 

Chyba antyreklamy xD

61487_10201049932547461_1025965916_n.jpg

Opublikowano

RalioS stoi 4 miechy,a srestia itp. stały po 2,ale ok.

Nie będę już odpisywał.

 

Pozdrawiam

Shaggy ^^

Restia stała prawie 5 (jak nie 6) jak coś pacanie ;>

Tylko że na Raliosie czy jak go tam nazywacie było wiecej Navi niż Restii.

Restia to był topowy serwer i większość osób ci to powie. Administracja zjebała serwer i dlatego upadł a nie dlatego że był chujowy.

Opublikowano

Restia stała prawie 5 (jak nie 6) jak coś pacanie ;>

Tylko że na Raliosie czy jak go tam nazywacie było wiecej Navi niż Restii.

Restia to był topowy serwer i większość osób ci to powie. Administracja zjebała serwer i dlatego upadł a nie dlatego że był chujowy.

Nie powiem nic na restie,bo serwer był dobry,ponieważ sam grałem,ale nie mówi się,że coś padnie,bo wiem,że nie padnie na 1000% :)

Opublikowano

Jak umrzesz śmieciu :)

Godne zachowanie administracji, nie ma co.

 

@AV Beda nowe pety?

Opublikowano

@EDIT

 

Serwer został przedtem skończony w 100%.

Teraz planujemy wyłączyć RalioSa na 3dni,aby wszystko naprawić :)

Co do reklam zostaną kupione już niebawem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...